Affiliate marketing Události z oboru

Začínám aktivně působit v affiliate síti eHUB

11.9.2018 < 1 min čtení

Začínám aktivně působit v affiliate síti eHUB

Reading Time: < 1 minute

Na blogu jsem několikrát avizoval svou spolupráci s affiliate sítí eHUB. Je to asi 2 roky, co externě přispívám formou občasných nápadů a konzultací. Pomáhal jsem například navrhnout současné řešení lead-gen formulářů. 

Ta spolupráce se dneškem mění a já bych chtěl tímto oficiálně oznámit své aktivní působení v síti. 

Měl jsem možnost nahlédnout pod pokličku. Líbí se mi, jak Ondra na eHUBu maká a jak je technicky o parník před konkurencí. 

Původně jsme se potkali kvůli mé tehdy připravované vlastní affiliate síti. Shodli jsme se na tom, že nemá cenu trh dál tříštit, a že by se měl spíš konsolidovat. Od svých plánů jsem tedy upustil a od té doby upřímně chodíme kolem horké kaše. V mezičase mě časově zasekala spolupráce s PPF, ale dnes se spolu s eHUBem vracíme k důvodu, proč jsme se prvně setkali.

Namísto vlastní lead-gen affiliate sítě, budu mít na starost lead-gen sekci sítě eHUB. To znamená lead-gen kampaně a akviziční / edukační část kolem nich. Vnímám to jako smysluplný logický krok, ke kterému naše spolupráce dlouho směřovala.

Vyjádření eHUB

„Od začátku eHUBu pro mě bylo složité postavit samostatný tým lidí, který by projekt posouval dopředu. Většina v affilu zkušených lidí staví vlastní projekty a tak nikdy nemohlo vzniknout nic většího. Když jsem se dozvěděl, že tak zkušený czaffil matador má volné kapacity, s nabídkou jsem neváhal.“

Ondřej Hájek, CEO eHUB

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.