Affiliate marketing Co/Koho propagovat?

Vitacredit zlepšuje přístup k affilákům

30.1.2014 < 1 min čtení

Vitacredit zlepšuje přístup k affilákům

Reading Time: < 1 minute

V minulém článku jsem je kritizoval, dnes musím udělat pravý opak. Netuším sice, co se ve společnosti VITACREDIT odehrává, ale je znát výrazný posun  k lepšímu. Nejen, že nesplnili výhrůžky o mazání neaktivních affiláků, především jdou výrazně naproti jejich potřebám.

Pro affiláka je nejdůležitější změnou nový formulář, který je nejen hezčí, ale i zjednodušený, čímž nahrává lepším konverzním poměrům.

V akci ho můžete vidět zde: https://www.vitacredit.cz/affiliate/aff1/formular/

 Další novinkou je nové logo, které je k dispozici s transparentním pozadím ve slušných rozměrech. VITACREDIT nemá přísné restrikce na značku, naopak chce, abyste na webu uváděli, od koho americkou hypotéku nabízíte. Nové logo souvisí s celkovou změnou designu včetně webu a nových podpůrných prvků důvěry pro zákazníka. Mezi ty patří i microsite poznejtevitacredit.cz.

„Aktuální změny jsou odrazem nové filosofie společnosti VITACREDIT, která se odráží nejen ve změně loga a vizuálu jako takového. Našim cílem je začít více (a také lépe) propagovat sníženou, v tomto segmentu trhu také velmi konkurenční, úrokovou sazbu. Tento cíl se odráží ve Vámi zmíněných dílčích změnách, které, stejně jako Vy, pozitivně vnímají a reflektují i ostatní obchodní partneři a hlavně naši klienti. Konkrétně v oblasti internetového marketingu chystáme více novinek a to nejen pro naše affiliate partnery.“

Lucie Přidalová, VITACREDIT

4 komentářů
  1. Mário Roženský

    Až na ty fotobankové fotografie na poznejvitacredit to vypadá na velmi dobrou změnu.

  2. Jak se k tomu novému formuláři dostanu?

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.