Affiliate marketing Co/Koho propagovat?

Tomášův kurz Affiliate Mystery je opět v prodeji

16.7.2014 < 1 min čtení

Tomášův kurz Affiliate Mystery je opět v prodeji

Reading Time: < 1 minute

Před více než půl rokem spustil affilák Tomáš Dekan svůj infoprodukt, kde učí zájemce o affiliate oboru, pod názvem Affiliate Mystery.

Tomáš svá videa dokončoval v průběhu a poměrně nedávno dokončil poslední video. Aktuálně se rozhodl dát příležitost dalším zákazníkům a znovu otevře svůj kurz novým členům.

Reference některých stávajících zákazníků, kterých se doposud sešlo 45, najdete na webu a další doposud zveřejněnou pouze v interní FB skupině, najdete pod tímto článkem. Obecně si kupující chválí bohatý obsah a rádi přimhouří oko nad slabším zpracováním. Jeden affilák se dokonce v průběhu kurzu stal TOP affilákem, vzhledem k tomu, že 5 x znásobil své zisky.

affiliatemystery

Kurz má 30 videí o celkové stopáži 450 minut. Nejdelší video má 35 minut. Tomáš kurz stále aktivně vylepšuje. Připravuje poslední webinář a chystá natočit další bonusová videa.

Affiliate Mystery si můžete právě teď koupit zde. Moc neváhejte, protože jde o reopen pouze po dobu jednoho měsíce. Poté se brány opět uzavřou.

Musím pochváliť Tomáša za 25.-tu lekciu Affiliate Mystery s názvom „Authority site“. Polhodinová lekcia o výhodách authority site s príkladmi z praxe, super!
Ak už o affile niečo viete, authority site je druhá najlepšia cesta, ktorou sa môžete uberať (prvá je mať vlastný produkt).
Sám budujem iba authority weby a aj keď si na výsledky treba počkať (často aj rok), sú neporovnateľne zaujímavejšie oproti microsites.

Peter Chodelka

Jeden komentář
  1. P.F.

    Tomáš si dal trochu na čas s doděláním kurzu, sám jsem viděl úvodní 3 videa, tak držím palce, ať mu Aff Mystery šlape.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.