4 komentářů u “SEO Restart: Mirek Dušín vs peníze”

 1. Pavel Ungr napsal:

  IMHO není, Tedy alespoň podle mne. Neuznávám filosofii, že účel světí prostředky. Stejný způsob myšlení vytváří kvazipodnikatele, kteří vyjebaávají se zákazníky, kazí poctivé podnikání. Přístup a filosofie, která je za tím, je důležitější. Cílem podnikání je často vydělávaní peněz, ale jsem přesvědčen, že by neměl být jediný. kdyby se tímhle řídil Zappos nebo Slevomat, nebyl by tak úspěšný.
  A zdá se, že jsi asi úplně nepochopil úvodní přednášku Honzy Tichécho, protože přemýšlíš o tom jestli by nebylo lepší si dát na hlavu kokosové ořechy a čekat zda nepřiletí letadlo. Cargo kult.

  1. Maigi napsal:

   Určitě to není přenositelné na všechno. Takové to prodávání hrnců důchodcům bych určitě nedělal a taky je to jen o penězích. Taky bych u té první přednášky nespojoval praSEO s Cargo kultem. Ono totiž to praSEO dost často funguje. Vyspamuješ placlu, web ti vyletí nahoru, vydělá si a pak je ti jedno, jestli umře. Letadlo přiletělo.

   1. Pavel Ungr napsal:

    Ano, pokud chceš dělat věci v krátkodobém horizontu a jednorázově. Pak souhlasím, pokud je cílem toto, tak pokud s tím někdo nemá morální problém – já bych měl – tak je to použitelné.

 2. Radek napsal:

  Už tím, že děláme affily na půjčky, máme morální zásady IMHO dost narušené. Když jsem s podnikáním začínal, nechtěl jsem nikdy finanční sektor dělat. Dneska už dělám primárně to, protože to je s praSEO dost rychlá metoda, jak vydělat peníze, pokud trochu vím, jak to dělat efektivně 🙂

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.