Náhledový obrázek článku Co propagovat dnes: AliExpress Day přes Tipli
2 min čtení 11.11.2018 v kategorii Affiliate marketing, Co/Koho propagovat?

Co propagovat dnes: AliExpress Day přes Tipli

Před nějakou dobou jsem tu rozjel sérii článků #AffilReview. Cílem bylo vždy představit nějaký affiliate program, který se mi z nějakého důvodu líbí. Napadlo mě, trochu to modifikovat a začít popisovat, co propagovat právě dnes. Teď hned. Spousta kampaní má totiž sezóny a různé akce. Většinou projdou trhem bez povšimnutí affiláků. Málokdo to sleduje.

Tak jsem si zkrátka říkal, že na tyhle cenné momenty začnu upozorňovat. Vždy to budou programy, které mi přijdou rozumné ze všech ohledů. Užitečný produkt / služba, se kterou nemám morální problém a je to užitečné pro zákazníky + samozřejmě fajn provizní a technické podmínky.

Série článků se jmenuje „Co propagovat dnes“. Proto to bude mít vždy nějaký důvod, že upozorňuji zrovna v ten den. Někdy půjde o začátek vhodného období a jindy zase přesný den, kdy je nějaká akce. Třeba dnes.

Taky chci říct, že i když je dnešní kampaň z eHUBu, neznamená to, že budu doporučovat programy jen z této sítě.

Co tedy propagovat dnes?

Dnes se koná obrovská slevová událost jménem AliExpress Day 2018. Trvá pouze jeden den – dnes, 11.11. Nemusíte se ale bát, že už je večer. V Číně je jiný čas a tak máte skoro 20 hodin na propagaci. Loni během této akce dosáhl e-shop obrat jako má Alza za rok během pouhých 2 minut!

Obrovské slevy může zákazník navýšit ještě o dalších 10 % s cashbackem Tipli. Tipli má AliExpress mezi svými spolupracujícími e-shopy. V eHUBu máme právě na Tipli kampaň. Platíme 200 korun za každého nového uživatele, který do 100 dní něco přes Tipli přesměrování koupí. To nebude problém, protože můžete lákat na dnešní AliExpress day a oni koupí ještě dnes (v následujících 20 hodinách). Tím, že budete používat značku AliExpress, musíte poslat web / promo / mail ke schválení, ale budeme na to koukat obratem.

Dnešní den bude asi máloco fungovat tak dobře.

BTW i já si zrovna plním košík na AliExpressu přes Tipli účet 🙂

Stáhni si E-Book Affilák zdarma
(dřív jsem ho úspěšně prodával za 699 Kč)

E-Book Affilák

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném E-Booku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?
2 komentářů u “Co propagovat dnes: AliExpress Day přes Tipli”

  1. Jirka napsal:

    Ahoj Michale. Jenom takovy detail. Cina je casove napred oproti Evrope 🙂 tedy pokud se u nas zverejni clanek 11.11. vecer, v Cine uz maji 12.11.

    1. Maigi napsal:

      Řídil jsem se podle jejich aplikace, kde běžel odpočet a skutečně tam ty slevy byly ještě 20 hodin. Teď, když mi píšeš, tak mi to taky nedává smysl, ale bylo to tak (i na webu).