Moje projekty

Affilák s.r.o.

Affilák je firma, která slouží k propagaci různých affiliate kampaní (spolu s OSVČ) a zároveň skrz ní snažím vzdělávat ostatní v oblasti affiliate marketingu.

eBook Affilák

O affiliate marketingu jsem napsal první českou knihu s názvem "Affilák". V tištěné podobě ji už nenabízím, ale elektronicky je pro všechny zdarma. V knize popisuji, jak v pozici affiláka vyrůst k velkým objemům.

fórum Affiláci

Diskuzní fórum affilaci.cz je místo, kde si mohou vyměňovat zkušenosti všichni affiláci, inzerenti a zástupci jednotlivých kampaní a affiliate sítí.

affiliate weby / projekty / databáze

Provozoval jsem a provozuji nespočet affiliate webů. V minulosti jsem propagoval povinné ručení, energie, hubnutí, půjčky a v současnosti se zaměřuji především na crypto affiliate kampaně.

Bankonaut s.r.o.

Bankonaut je firma, která vznikla primárně za účelem vytvoření aplikace na správu financí. Dlouhodobě mě frustroval stav konkurenčních aplikací, které se zaměřují pouze na minulost. Firmu mám na půl s Honzou Gulou.

Bankonaut magazín

Na adrese Bankonaut.cz mám magazín o financích, který šíří myšlenku finanční gramotnosti a snaží se každým článkem prospět peněženkám čtenářů. Věřím, že čím víc si čtenáři budou hlídat finance, tím spíš je bude zajímat SaaS aplikace Bankonaut.