9:15 – 10:00 Check-in účastníků a snídaně

káva, čaj, domácí koláče…

9:30 – 10:00 Workshop 1

První workshop proběhne ještě před oficiálním zahájením affiliate konference a je určen výhradně pro inzerenty – začátečníky, kteří ještě nemají spuštěn affiliate program v síti VIV NETworks/CJ.com. Má název: Je affiliate vhodný pro můj e-shop?

Workshop je uvede do světa affiliate marketingu a odpoví na jejich otázky, aby mohli dále již zasvěceně sledovat průběh konference.

Dozví se například:

  • pro jaký segment je affiliate vhodný?
  • co může přinést e-shopu s daným zaměřením?
  • jak affiliate spravovat a následně i rozvíjet?
  • jaké jsou možnosti affiliate marketingu u nás a v zahraničí?

Tým, který tento workshop vedl již na podzimní konferenci, má bohaté zkušenosti jak s affiliate obecně tak se správou konkrétních affiliate kampaní předních e-shopů.

10:10 Zahájení

10:10 – 10:40 Petr Jurča

Jurča-Petr-e1424859398635Petr se během dvou let  vypracoval mezi affiliate elitu. Je spolumajitelem firmy Liquid Design, která developuje webové projekty.Aby svým zákazníkům dodával kvalitní a výkonnostně zaměřené webové projekty, začal se před dvěma roky zabývat  affiliate marketingem, což mu pomohlo stavět pro své zákazníky kvalitní výkonnostně zaměřené projekty.Jako jeden z mála developerů tak dodává zákazníkům weby, které již obsahují jeho osobní know-how z affiliate.Petr se s vámi podělí o praktické zkušenosti z affiliate a prozradí i zajímavé výsledky, kterých v affiliate programech za dva roky dosáhl.

10:40 – 11:10 Tomáš Dekan tomas_dekan-150x150Tomáš je jeden z respektovaných affiliate odborníků a ve své přednášce poradí partnerům, jak si vybrat vhodného inzerenta s potenciálem. Jaké segmenty jsou z jeho pohledu zajímavé. Jak si spočítat jestli se mi affiliate spolupráce vyplatí? Jak snížím riziko neúspěchu?

11:10 – 11:30 Coffee break

11:30 – 12:00 Tomáš Růžička

1e917bb-150x150Tomáš již pátým rokem působí na pozici Online Marketing specialisty v e-shopu Conrad.cz. Zkušenosti sbíral také v Mironetu či Alze.Tomáš ze své zkušenosti poradí e-shopům, kdy je správný čas začít s affiliate marketingem. Jaké vlastnosti  musí splňovat e-shop když se pouští do affiliate? Jaké by měli mít majitelé eshopů očekávání?

12:00 – 12:30 David Eiselt

3181fffDavid vybudoval od nuly úspěšný projekt Cestujlevne.com, čímž se zařadil  mezi uznávané affiliate odborníky v ČR. David naváže na svou úspěšnou přednášku z 6. Affiliate konference na podzim roku 2014. Poradí co by měl affiliate partner  umět, aby se stal úspěšným ve výkonnostním marketingu a  jaké disciplíny by měl ovládat. odhalí zajímavé features, které pomůžou affiliate partnerům ve zkvalitnění jejich internetových projektů.

 12:30 – 14:00 Oběd

Oběd opět zajistí oblíbený ORDR.cz – Nejrychlejší rozvoz jídla v Praze

14:00 – 14:30 Jiří Žůrek

3d59444Jiří je ředitelem odboru pro styk s veřejností Úřadu pro ochranu osobních údajů. Odborník na §101 a §480 zákona na ochranu osobních údajů přesně vysvětlí,  jak se chovat k osobním údajům uživatelů, které získávají v rámci svých služeb inzerenti i affiliate partneři. Jak s těmito údaji nakládat, aby nebyl porušen zákon a  jaká jsou rizika? Dozvíme se, jaké jsou nejobvyklejší chyby, prohřešky a jak nejčastěji dochází k porušování zákona o ochraně osobních údajů.

14:30 – 15:00 Robert Studený

robert-studeny-150x150Výhradně affiliate marketingem se zabývá již od roku 2009, kdy společně s Vladanem Hejnicem, spustili jeden z nejznámějších privátních affiliate programů  Mall.cz. V současné době provozují  s týmem VIV NETworks největší  a nejúspěšnější affiliate síť v regionu.Robert poradí jak dosáhnout díky affiliate marketingu růst e-shopu v desítkách procent.Šest let zkušeností v tomto oboru se pokusí shrnout do své přednášky, která by měla přinést majitelům eshopů nebo affiliate manažerům znalost, jak spustit a provozovat úspěšný affiliate program. Součástí přednášky budou rady a tipy jak cíle dosáhnout.

15:00 – 15:20 Coffee break

15:20 – 15:45 Inzerentské pětiminutovky

3 inzerenti poradí, jak je efektivně propagovat a jak úspěšně využít jejich affiliate program

15:45 – 16:45 Panelová diskuze

4 affiliate odborníci, kteří se zabývají affiliate marketingem každý den, podrobně rozeberou problematiku affiliate v ČR a SR. Zodpoví vaše dotazy, na které jste během konference nedostali odpověď a podělí se o své zkušenosti v tomto oboru.

  • Tomáš Růžička (Conrad.cz)
  • Petr Baloun (Affiliatemagazin.cz)
  • Martin Bětík (VIV NETworks)
  • Evžen Rejfíř (Slever.cz)
  • Michal Vávra (Cestolino.cz) V oficiálním programu není, ale bude tam.

16:45 – 17:15 Workshop 2 (pro affiláky)

mb-150x150Druhý workshop proběhne v odpoledních hodinách. Martin Bětík z VIV NETworks na něm poradí středně pokročilým a pokročilým affiliate partnerům, jak využít všechny funkce, které CJ.com publisherům nabízí. Co jim mohou přinést a jak se díky nim mohou posunout k ještě lepším výdělkům.

od 16:45 Networking

od 17:30 Afterparty v nedalekém baru