Affiliate marketing Události z oboru

Wedos ukončuje projekt Pojištění.cz

26.10.2012 < 1 min čtení

Wedos ukončuje projekt Pojištění.cz

Reading Time: < 1 minute

WEDOS se rozhodl ukončit svůj projekt Pojištění.cz včetně jeho affiliate programu. Na webu už si pojištění nesjednáte a jedna z nejlukrativnějších domén v ČR je k dispozici na prodej. Na blogu Michala Hardyna se k situaci vyjádřil Josef Grill. Důvodem je podle něj především koncentrace na hosting WEDOS.

Jsme svým vlastním pánem a zároveň neumíme sedět na deseti židlích současně. To nelze. Rozhodli jsme se soustředit na hosting jako hlavní aktivitu. Máme tam další plány na rozvoj hostingu a na další IT služby.

Vzhledem ke zvýšenému zájmu o tento krok, slíbil WEDOS na Webtrhu oficiální vyjádření, které ale dodnes nebylo zveřejněno.

Affiliate program pojištění.cz nabízel provizi ve výši 4 – 25% za prodej a byl součástí affilu WEDOS. Stále tedy můžete propagovat hosting a získat provizi.

EDIT: Dnes affiliate program Wedosu opět nabízí i pojištění – různé produkty s provizí až 45%. Doména pojisteni.cz se neprodala.

Jeden komentář
  1. Josef P.

    Tak zase tak úplně mě to nepřekvapilo, jejich affil na pojištění nebyl úplně nejlepší, předělal jsem web na jiného affil partnera a hned po předělání se načítají uzavřené smlouvy, něco bylo špatně a co to bylo, ví jen provozovatel webu pojisteni.cz

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.