Affiliate marketing Události z oboru

Performance Marketing Guide 2014

25.2.2014 2 min čtení

Performance Marketing Guide 2014

Reading Time: 2 minutes

Jako malou pozornost vám přináší Affilák ve spolupráci s PerformanceIN eBook Performance Marketing Guide 2014.

FOR RELEASE ON – 20/02/2014 – 14:00GMT

 

Definitivní průvodce výkonnostním marketingem spuštěn

PerformanceIN odhaluje Performance Marketing Guide 2014 ve spolupráci s Commission Junction

 

Bristol, UK – 20. Února 2014 – Výkonnostní marketing nebylo nikdy snazší pochopit se spuštěním Performance Marketing Guide 2014  od PerformanceIN ve spolupráci s  Commission Junction.

Nyní ve třetím vydání, se stává Performance Marketing Guide biblí pro celý obor výkonnostního marketingu. Obsahuje všechno, co potřebujete vědět k propagování značky pomocí technik výkonnostního marketingu.

S ohledem na vývoj výkonnostního marketingu, obsahuje tento průvodce několik nových sekcí pro marketéry včetně mobilní reklamy, real-time přihazování, programmatic display a správa affiliate programu.

Kromě těchto zcela nových sekcí, byly kapitoly the search, display, mobile, agile commerce, affiliate, email, industry best practice, technology a data chapters aktualizovány s ohledem na vývoj trhu od posledního vydaného průvodce.

Řada nových společností přispěla k obsahu této poslední verze, například Affiliate Future, SaleCycle, Linkdex a OMG. To demonstruje silné postavení oboru výkonnostního marketingu.

Florian Gramshammer, UK country manager, Commission Junction:

„Během posledních několika let slavil výkonnostní marketing jeden úspěch za druhým a je snadné pochopit proč. Platební modely se mohou vyvíjet, ale v zásadě výkonnostní marketing dělá přesně to, co říká. Poskytuje marketérům jasný vztah mezi investovanými prostředky a inkasovaným ziskem.“

„Ať už jste sebeostřílenější marketingový profesionál nebo někdo, kdo dělá první kroky v oboru, doufáme, že tato příručka vám poskytne přehled a taktiky, které potřebujete k budování úspěšného přístupu k výkonnostnímu marketingu.“

Chris Johnson, content director, PerformanceIN:

„Musíte se podívat na příjem, který teď obor generuje, abyste pochopili, jak důležitou součástí marketérova arsenálu je. IAB/PWC uvádí £14 miliard, nárůst z £9 miliard v roce 2012 a s pomocí letošního Performance Marketing Guide, můžete být i vy součástí této rostoucí návratnosti investic.“

 

email-ipad

 

Pro víc informací o Performance Marketing Guide 2014, prosím kontaktujte:

Chrise Johnsona na +44 (0)117 203 3009 nebo chris@existem.com

Stáhnout eBook zdarma

O PerformanceIN

PerformanceIN je magazín a diskuzní portál zaměřený na obor výkonnostního marketingu. Zahrnuje poslední novinky ve všech aspektech výkonnostního marketingu, včetně affiliate, social, mobile, display, email, analytics a search marketing. Aktivní fórum PerformanceIN je naplněno více než 2 lety diskuzí mezi 70 000 publishery, zatímco reporty z oboru, průvodci a další zdroje dělají  z PerformanceIN jeden z největších informačních zdrojů výkonnostního marketingu.

O Commission Junction

Commission Junction usnadňuje a podporuje vztahy mezi inzerenty a publishery napříč množstvím kampaní a platforem, online i offline. Klienti spoléhají na CJ ve vytváření příležitostí, sladění motivace, poskytování odpovědnosti, inovacích a vytváření měřitelných smysluplných výnosů. Společnost je organizována ve třech jasných vertikálách: Affiliate, Media a Tracking.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.