Blogování Ze života affiláka

Opět blogerem

11.3.2016 < 1 min čtení

Opět blogerem

Reading Time: < 1 minute

Oprášil jsem svůj starý blogísek. Historické články nikde nemám, takže začnu nanovo. Už jsem to tak párkrát udělal a vlastně tahle roztříštěnost v názorech je jeden z důvodů, proč blog znovu zakládám.

Začalo mi totiž vadit jednoleté plánování, jak je obvyklé u novoročních shrnutí. Už mě nebavilo každý rok znovu hledat novou celopracovní strategii a chybělo mi dlouhodobé plánování, ve kterém by mě každý ten jednotlivý rok posouval dopředu stejným směrem a ne jednou tam a jednou jinam.

Nelíbí se mi, jak každý rok rozjíždím a zavírám projekty podle toho, jak se mi to zrovna hodí k letošnímu cíli. Promyslel jsem si tedy něco, čemu říkám dvacetiletá strategie a blog je užitečným nástrojem, který mi v ní bude pomáhat.

Pomáhat by mohl i vám, pokud vás zajímají témata jako affiliate marketing, minimalismus a nový bod mého zájmu – „fintech“ neboli oblast technologické modernizace finančního sektoru. Mé minimalistické já se tu bude pokoušet vymyslet způsob, jak to všechno zapasovat do jediného projektu a co nejvíc ho zjednodušit.

Uvidíme. Snad si tu navzájem dodáme spoustu inspirace k novým myšlenkám, které by o samotě za zavřenými dveřmi kanceláře nikdy nevznikly.

3 komentářů
 1. Jiří Šubr

  Good luck. Trochu mi to připomíná mě - pálení mostů. Každopádně faktem je, že člověk ať chce nebo ne se neustále vyvíjí. Takže starší články/blogy mohou po 5 letech působit docela vtipně, tak je prostě lepší to smáznout.

 2. Michal, VimVic.cz

  Koukám, že jsi se pustil do několika věcí zároveň. Za chvilku budeš muset vyškrtat u svého jména poznámku "minimalista". :-) - bloger - majitel firmy v oblasti hubnutí - budoucí majitel affiliate sítě - startupista v oblasti finanční aplikace ...

  • Maigi

   Kromě toho hubnutí to ale do sebe nakonec všechno zapadne. Chápu, že na začátku to tak nějakou dobu nebude vypadat.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.