Ze života affiláka

Opět blogerem

11.3.2016 < 1 min čtení

Opět blogerem

Reading Time: < 1 minute

Oprášil jsem svůj starý blogísek. Historické články nikde nemám, takže začnu nanovo. Už jsem to tak párkrát udělal a vlastně tahle roztříštěnost v názorech je jeden z důvodů, proč blog znovu zakládám.

Začalo mi totiž vadit jednoleté plánování, jak je obvyklé u novoročních shrnutí. Už mě nebavilo každý rok znovu hledat novou celopracovní strategii a chybělo mi dlouhodobé plánování, ve kterém by mě každý ten jednotlivý rok posouval dopředu stejným směrem a ne jednou tam a jednou jinam.

Nelíbí se mi, jak každý rok rozjíždím a zavírám projekty podle toho, jak se mi to zrovna hodí k letošnímu cíli. Promyslel jsem si tedy něco, čemu říkám dvacetiletá strategie a blog je užitečným nástrojem, který mi v ní bude pomáhat.

Pomáhat by mohl i vám, pokud vás zajímají témata jako affiliate marketing, minimalismus a nový bod mého zájmu – „fintech“ neboli oblast technologické modernizace finančního sektoru. Mé minimalistické já se tu bude pokoušet vymyslet způsob, jak to všechno zapasovat do jediného projektu a co nejvíc ho zjednodušit.

Uvidíme. Snad si tu navzájem dodáme spoustu inspirace k novým myšlenkám, které by o samotě za zavřenými dveřmi kanceláře nikdy nevznikly.

Affilák newsletter
Affilák newsletter ze zákulisí

Namísto sociálních sítí posílám každý čtvrtek pohled do zákulisí pracovního i osobního života.

3 komentářů
 1. Jiří Šubr

  Good luck. Trochu mi to připomíná mě - pálení mostů. Každopádně faktem je, že člověk ať chce nebo ne se neustále vyvíjí. Takže starší články/blogy mohou po 5 letech působit docela vtipně, tak je prostě lepší to smáznout.

 2. Michal, VimVic.cz

  Koukám, že jsi se pustil do několika věcí zároveň. Za chvilku budeš muset vyškrtat u svého jména poznámku "minimalista". :-) - bloger - majitel firmy v oblasti hubnutí - budoucí majitel affiliate sítě - startupista v oblasti finanční aplikace ...

  • Maigi

   Kromě toho hubnutí to ale do sebe nakonec všechno zapadne. Chápu, že na začátku to tak nějakou dobu nebude vypadat.

Komentovat

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *