5 komentářů u “Online studovna: Jaké mám plány s blogem?”

 1. Diginomad napsal:

  To nemusí být špatný nápad, osobně makám na něčem podobném, akorát specializované jinam a v EN. Vzdělávání je dneska zajímavá komodita a problém není v tom, že to můžeš najít zadarmo – problém je v tom, že nemáš hodiny a hodiny na prohrabávání balastu a SEO článků, kde se nic nedozvíš. Pro mě osobně je lepší jeden kvalitní placený zdroj, než prohrabávat desítky webů s různou kvalitou a lepit si informace do použitelného celku.

  Monetizaci jde uchopit všelijak: Může to být e-book, předplatné, můžou to být on-demand články (po jednom, můžeš si naklikat přesně co chceš), osobně jsem uvažoval ještě o on-demand tisku. Články online zadara, ale když chceš, můžeš si naklikat vlastní výběr a objednat si ho pěkně v tisku a svázaný jako knihu. Ještě to jde případně vylepšit bonusovým obsahem.

  U mě na blogu se asi pár perel najde, vypíchnul bych článek o propagaci na Redditu a pak tvorba e-booku a zhodnocení tvorby obsahového webu – je tam dost konkrétních info, které jinak moc neuvidíš. A pak bych určitě vypíchnul články o licencích k fotkám a rizicích fotek zadarmo – zdaleka o nich nepíšu sám – protože tohle je téma, které plno lidí ignoruje.

  1. Maigi napsal:

   Díky za super komentář. Se vším souhlasím. Dokonce jsem četl, že lidi si kupují kurzy, o kterých dopředu ví, že 95% obsahu lze najít zdarma jinde na internetu. Zkrátka čas a úsilí také něco stojí a já sám bych taky rád přeskočil těch 10 let v online marketingu, kdybych mohl a věděl, co vím dnes bez té 10 leté investice 😀

 2. Ahoj,

  Výborný nápad spraviť študovňu.

  Spravil som návod pre používateľov WordPress: https://jurosko.sk/wordpress-navod/
  Ide pravdepodobne o najväčší voľne dostupný online návod o WP v slovenčine.
  Verím tomu, že by mohol byt užitočný aj pre čitateľov tvojej študovne.

  Ak ho vyhodnotíš ako prínosný a hodný zverejnenia v študovni budem ti veľmi vďačný.

 3. Anna napsal:

  A zrovna já si čas od času dám tu práci a (především o tom co mě zajímá) si vyklikám všechny možné i nemožné starší články. Teď zrovna mám na záložkách asi pětadvacet starších článků tady z Affiláka. 😀 😀 😀

  1. Maigi napsal:

   To abych je pořádně zaktualizoval 🙂

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.