Náhledový obrázek O mně

O mně


Jmenuji se Michal Majgot a prakticky všude mi začali zkráceně říkat „Maigi“.

Jsem affilák, internetový podnikatel a bloger.

Na blogu pomáhám affilákům a blogerům živit se svým webem a s výdělky nakládat lépe než já.

Jaké mám zkušenosti v affiliate marketingu?

V affilu se mi hodně dařilo i hodně nedařilo. Zažil jsem dny, kdy jsem byl v zisku 30 tisíc korun a dny, kdy jsem byl 30 tisíc ve ztrátě. Ve třech různých affiliate oborech, které spolu neměli nic společného, jsem dosáhl na šestimístné měsíční příjmy. Rekord je zatím cca 700 tisíc obrat za měsíc u jedné kampaně, na které jsem pracoval se společníkem. Zažil jsem i velké pády u jiné kampaně z 90 tisíc měsíčně prakticky čistého zisku na 500 korun měsíčně. Utratil jsem miliony korun na to, abych otestoval, co funguje a co ne. A byly to tvrdé lekce.

Jako affiliate manager jsem postupně řídil dvě, tou dobou z největších affiliate sítí u nás. Pomáhal jsem je zakládat. Šlo o sítě Adbenefit (usetřeno s.r.o.) a AffiliateClub (5DM s.r.o.). V nich jsem řídil kampaně od hráčů jako Česká Spořitelna, Home Credit, Provident, Equa bank, ePoptavka, Sfinance, Klik pojištění, atd… Většinou z oblasti lead-gen.

O affiliate marketingu jsem napsal první českou knihu.

Jaké mám zkušenosti s online marketingem obecně?

Kromě affilu, což je prodej cizích produktů online za provizi, jsem zabrousil i do klasického online podnikání s vlastním produktem. V minulosti jsem nabízel svůj ebook, placené členství, vzdělávací kurz a spolu s programátorem Honzou Gulou jsme vytvořili a provozujeme SaaS aplikaci na správu cashflow Bankonaut.

Tu jsem dlouho potřeboval a na trhu nic podobného dodnes neexistuje. Dobře spravovat peníze je stejně důležité, jako je vydělávat. Dobře si uvědomuji, že peníze štěstí nepřinesou, ale také vím, že jejich nedostatek umí způsobit spoustu neštěstí a ničit celé rodiny. Taky nechci, aby se ostatní dostávali do problémů, které jsem sám ochutnal.

Proč o těch zkušenostech bloguju?

Nesnažím se chlubit. V té cestě je i nespočet chyb, průserů a pádů. Chci vám jen ukázat, že mám pár zkušeností, o které se s vámi mohu podělit. Zkušenosti, díky kterým se můžete živit kdekoliv, kde je připojení k internetu. Zkušenosti, díky kterým nemusíte opakovat mé chyby.

Věřím, že naučit co nejvíc lidí živit se online pomáháním druhým a ještě s těmi výdělky rozumně nakládat, je to nejlepší, co mohu světu dát.

Taky věřím, že ekonomicky stabilní jedinci, firmy, vesnice, města i státy mohou pomáhat ostatním, inspirovat je a posunout svět dopředu. Naopak ekonomicky nestabilní nic z toho nemohou. Mají plné ruce práce s bojem o přežití.

Sám také moc dobře vím, co znamená bojovat se složenkami a žít v permanentním stresu. Pokud to znáte taky, ale zároveň máte svou vášeň a chcete svým čtenářům pomoci, napište mi. Udělám, co budu moci, abych vám s tím pomohl.

Píšu pro vás každý čtvrtek soukromý pohled do zákulisí

Na blogu píšu hlavně o marketingu. Osobněji se svěřuji v mém newsletteru svým nejvěrnějším čtenářům. Každý týden jsem začal posílat takový soukromý pohled do zákulisí. Jde o malé shrnutí článků, projektů a soukromých zajímavostí. Také to vnímám jako deníček i poradnu. Probírám s vámi i vaše názory, pokud nad něčím přemýšlím a nejsem si jistý.

Můžete se taky přihlásit do této komunity affiláků, blogerů a nadšenců do online podnikání:@Harmatova Hrome!
Neni ten Facebook obcas docela drzej? https://t.co/2W3DMAUfiH
@exot Hotjar
Taky máte KPA? https://t.co/Qn7gMCIjBp
To vypada na usetrenou zalozku v prohlizeci. https://t.co/SPmhnpVBwx
Plošné zákazy a snižování provizí nejsou jediný ani nejlepší nástroj, jak zlepšit výsledky affiliate programu. Jde… https://t.co/7VFDCVgrdK
@JiriCoufal77 Ramcove jsem vedel, jak na to, ale z tisicu pokusu nakonec byl problem v jedinem lomitku
@JiriCoufal77 1) vsechny clanky presmerovat z staradomena/rok/mesic/den/nazev-clanku na novadomena/nazev-clanku 2… https://t.co/1GXrL0aQUj
@LuxieSro https://t.co/hSJoJYWmaC
@LuxieSro Opatrne, nema vubec zadnou vahu to, co FU rekne po telefonu. Vse chtejte pisemne. Klidne to muze byt tata… https://t.co/XsZLa3foXL