O mně


Jmenuji se Michal Majgot a prakticky všude mi začali zkráceně říkat „Maigi“.

Jsem internetový podnikatel, který zhodnocuje své znalosti a zkušenosti z oblasti affiliate marketingu a přidružených oborů (reklamní kampaně, grafika a design, lehce programování, UX a konverzní poměr, kódování webů, prodejní strategie, cashflow atp.). Jsem dlouholetý affilák, ale mám zkušenosti i z opačné strany barikády – jako inzerent. Také jsem jako affiliate manager postupně řídil dvě, tou dobou z největších affiliate sítí u nás, které jsem pomáhal zakládat.

O affiliate marketingu jsem napsal první českou knihu s názvem „Affilák„, kterou si můžete stáhnout zdarma v elektronické podobě zde. Existuje i v tištěné podobě, tu však už nenabízím, byl to omezený výtisk. V knize popisuji, jak v pozici affiláka vyrůst k velkým objemům.

Kromě affilu jsem zabrousil i do klasického online podnikání s vlastním produktem. Spolu s programátorem Honzou Gulou jsme vytvořili a provozujeme SaaS aplikaci na správu cashflow Bankonaut.

Obecně stejně jako každý hledám cestu, jak si nejlíp nadesignovat život. Jak se živit jen tím, co mě baví, jak pečovat o štěstí svoje i štěstí svých blízkých, jak tu něco smysluplného zanechat, jak zajistit, aby mě nevlastnil můj majetek a podobně.

V osobní rovině se snažím maximálně si zjednodušit život. Hodně mě zaujal minimalismus a tak si z něj beru inspiraci. Ne vždy se mi to daří. Učím se, jak se vázat méně na věci a víc na zážitky.

Na blogu se svěřuji s tím, jak mi to jde, jak bojuju a jak by moje zkušenosti mohly pomoct i v tom vašem boji o ideální životní nastavení a kus štěstí, ať už se věnujete affiliate marketingu, nebo něčemu jinému.

Média