13 komentářů u “Novoroční bilancování 2015/2016”

 1. LukasP napsal:

  AffilClub podle mě dosud nepochopil upřednostňování kvality nad kvantitou. Spouštějí kampaně jak na běžícím pásu, mnohdy s nižšími provizemi než u jiných sítí (sporty.cz např. u CJ lepší provize nebo oficiálních affilů – nejlevnějsipneu.cz např.), a 90% z nich stojí za prd. Kdo bude propagovat id nábytek a podobné shopy? Já jako affilák si vybírám úspěšné kampaně, velké firmy, známé firmy. Prostě díky známosti brandu je mnohem snadnější získat konverzi. Michale bude tvoje affil síť zaměřená na nějakou oblast (asi hubnutí) nebo tam budou i jiné kampaně?

  1. Maigi napsal:

   Obecně lead-gen, takže i finance, možná nakonec i travel. Vyhnu se eshopům.

 2. Držím palce Michale, jsem zvědav, co přineseš na trh nového 😉

 3. Manny napsal:

  Držím palce !

 4. Jirka Langer napsal:

  Maigi, můžeš naznačit, čím konrétně Tě zklamali velcí affiláci? Jinak Tvoje vize kvalitní affil sítě je podle mě skvělá, držím palce :-).

  1. Maigi napsal:

   Asi to nechci rozmazavat, nikomu to nic neprinese a poskozovani / pomsta mi radost neprinasi.

 5. Tibor napsal:

  Jsem rád, že jsme si mohl přečíst tento post i bez registrace, dostal jsem dost zajímavých informací.

 6. Honza napsal:

  Mohl bys napsat více o obavách/Marťan/Elon Musk?
  Předpokládám, že každodenní komunikaci nebudeš řešit ty, ale nějaký zaměstnanec, přesto doufám, že díky affiliate síti bych mohl využít tvých znalostí, když to před časem napřímo nevyšlo.

  1. Maigi napsal:

   Díky filmu Marťan a knížce o Elonovi jsem si uvědomil, že i sebevětší výzva je prostě jen delší soubor snadných kroků. V zásadě není velký rozdíl mezi budováním konkurenčního mobilního operátora a objednáváním lístků do divadla. Pouze to druhé bude úspěšně zakončeno dřív. Stačí si problém dostatečně podrobně rozkouskovat a pokud nestihneš jednotlivé kroky, nebo nejsou ve tvých silách, sjednotíš je za krok – najmutí pracovní síly, která je zvládne / umí / stihne. Všechno jsou ale jen jednotlivé snadné krůčky. Jediný rozdíl je v množství. U stavění rakety bude těch krůčků miliony, ale pořád není nic těžkého na jednom konkrétním z nich, pokud se v něm vyznáš, nebo máš někoho takového k dispozici. Díky tomuto uvědomění už mě neděsí sebetěžší výzva. Ve filmu Marťan ten astronaut po návratu doslova řekl: „Prostě jen řešíte jeden problém za druhým a pokud jich vyřešíte dost, dostanete se domů.“

 7. Petr Jurča napsal:

  Michale, gratuluju k uspesne patnactce a držím palce at je 16 ještě lepsi .)

  1. Maigi napsal:

   Díky moc, to určitě bude 🙂

 8. Kami Staš napsal:

  Na tvou síť jsem zvědav. Protože čím víc sítí a affilu na trhu bude tím líp. Konkurence je vždy k prospěchu věci. Ať se Ti Maigi v novém roce daří.

  1. Maigi napsal:

   Děkuju, vnímám to podobně. Vždy jsem byl spíš pro-affilácký než pro-inzerentský a tohle podmínky pro affiláky zlepší.

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.