Affiliate marketing Události z oboru Ze života affiláka

Novoroční 12. Affiliate čtvrtek

9.1.2015 2 min čtení

Novoroční 12. Affiliate čtvrtek

Reading Time: 2 minutes

Už 12. Affiliate čtvrtek mě překvapil hned v jeho úvodu. Přišel jsem zhruba o půl hodiny dřív a očekával, že tam najdu 2-3 natěšené affiláky, jako vždy. Místnost už ale byla téměř plná. Důvodem byla časová návaznost na mBank workshop organizovaný VIV NETworks, který skončil hodinu před začátkem Affil čtvrtku. Sám jsem na něm nebyl, protože nejsem ani spokojeným zákazníkem mBank a po 4 letech od nich odcházím.

Na stolech už tradičně ležel letáček s VIV NETworks novinkami. Chlapi v něm zveřejnili své výsledky za Listopad 2014, kdy pokořili hranici 4 milionů vyplacených na provizích affiláků, což je o milion víc než v říjnu. Aktuálně mají 153 inzerentů a 2600 aktivních affiláků. Kromě dalších čísel v letáčku představili nově spuštěný program bytových doplňků Butlers s 10% provizí a také chystané programy Tesco, Obezin a bookio.

I když nakonec příležitost k představení novinek osobně nevyužili, 2 by říct mohli. Tou první je opětovné stěhování, tentokrát na Jungmannovo náměstí 753/18. Druhou je datum březnové Affiliate konference: 31.3. 2015.

mbank

Protože Mário očekával slabou účast kvůli expedici několika stálých účastníků do Thajska, neměl připravené žádné téma. Využil tedy prostor a vyzval nás k odprezentování svých pracovních a osobních cílů do roku 2015. Vyšlo tak najevo, že je mezi námi celkem dost affiliate managerů a mohlo se zdát, že je jich u nás dostatek. Mário však správně uvedl na pravou míru, že jsme celkem špatný vzorek na takové posuzování a opak je pravdou.

Cíle byly obecně dost podobné. Růst v byznysu a práce na své fyzičce a čas s rodinou v osobním životě. 5DM uvedli, že budou velmi zklamaní, pokud nebudou mít v repertoáru alespoň 100 kampaní. Zdá se, že chtějí brzy dotáhnout CJ.

profici

Po cílech následovalo už tradiční oznamování novinek, kterého se zúčastnili pouze 2 affiliate manageri společnosti Volsor. Tentokrát už nezopakovali minulou chybu a soustředili se na své výhody. K propagaci svého affiliate programu také využili letáčky a při tom všem zapomněli na dárek, který si nachystali pro přítomné affiláky, kteří se nově zaregistrují. Tím dárkem měl být promo kód: „VOLSORBONUS„, díky kterému nováčci získají motivační bonus 1000,- Kč do začátku. Výplata provize je od 1000,- Kč, s bonusem od 2000,- Kč. Musíte samozřejmě něco málo vydělat, než si tu tisícovku necháte vyplatit.

Po novinkách se rozjel networking už v polovičním počtu a celkem brzy se rozešel i zbytek. Bylo znát, že aktivní tahouni chybí a pijí do rána v Thajsku 🙂

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.