3 komentářů u “Minimalistické projektové řízení sebe sama”

 1. Emil napsal:

  Pod pojmen „minimalistické projektové řízení“ bych si teda představil něco jiného … zamyslel bych se nad větou „mám dnes tak složitou agendu“ … zjednoduš, osekej, vybírej a pak teprva hledej appku na zorganizování toho opravdu důležitého.

  1. Maigi napsal:

   Díky za feedback. Nevím, jak to jinak nazvat. Ty použíté appky nevnímám jako to jádro, spíš to rozdělení podle hladin, aby člověk mohl smysluplně přecházet z detailu do strategie a zpátky. Jinak i sebejednodušší projekt můžeš rozebrat do extrémního detailu. Obzvlášť u freelancerů, kteří dělají víceméně všechno a nemají lidi na každý úsek, je tohle podle mě důležité. Ještě k té poslední větě – nenapadá mě žádná appka, která by pojala tohle všechno. Některé pokusy o to možná jsou, ale specifičtí hráči jako Things nebo Mindly budou v tom svém rybníčku vždycky lepší, než něco, co se bude pokoušet zvládnout všechno. Možná se pletu, ale ještě jsem na takhle super appku na všechno nenarazil.

 2. Michal Janík napsal:

  Hezky jsi to napsal. Každý má svůj systém jak být efektivní. A přitom se z toho nezbláznit.
  Mne zaujala ta wiki na konci. Já ji míval. A pak jsem zjistil, že do ní moc nekoukám. A že v ní věci zastarávají. A kolegové z týmu do ní taky moc nekoukají. Tak máme týmovou wiki společnou. Ale koukáme do ní docela málo 🙂 Mířím k tomu zastarávání. Je fascinující jak rychle se z cenného know-how stává muzeum 🙂

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.