Náhledový obrázek článku Mário v pondělí spouští svou Affiliate Academy
2 min čtení 19.2.2015 v kategorii Affiliate marketing, Co/Koho propagovat?

Mário v pondělí spouští svou Affiliate Academy

Posledních pár dní příprav zbývá do spuštění Máriova přepracovaného kurzu Affiliate Academy. Co v něm najdete a pro koho je určený?

Kurz nabízí ve své hlavní části videa v celkovém rozsahu 3 hodin rozdělená do 12 kapitol. Informace využijí zejména všichni ti, kteří provozují, nebo chtějí provozovat affiliate program, případně nějaký řídí v pozici affiliate managera. V tomto ohledu je Mário jeden z nejlepších zdrojů, protože disponuje 3 lety zkušeností v oboru a spravoval ty největší affiliate kampaně v zemi.

Samozřejmě investovat do know how mohou i další marketéři, kterých se affiliate obor nějakým způsobem dotýká.

Co dalšího v Affiliate Academy najdete:

 • Case study: podrobně rozebraná komunikační strategie směrem k affilákům kampaně Anglicky fantasticky
 • Návody (13 videí, jak zprovoznit affil program, jak rozjet členskou sekci aj.)
 • Pracovní sešity
 • Checklisty (možná uvidíme i ty, ze kterých sestavil produkt virtuální affiliate manager)
 • Excel tabulky
 • Vzorové obchodní podmínky
 • Půlroční licence Affilboxu v ceně
 • Rozhovory (v čem se Mário neorientuje tolik do hloubky, na to si pozval specialisty a natočil s nimi rozhovory. Ty trvají zhruba 15-45 minut)

Harmonogram

V pondělí, 23.2. najdete na tomto odkazu první video zdarma (celkem budou 3), které na úvod popíše princip affiliate marketingu. Dále bude ve videích zdarma ukázáno, jak efektivně hledat affiláky a na jakých pilířích stojí kvalitní affiliate kampaň. Prozatím na odkazu najdete infografiku ke stažení.

 • 1. Video zdarma
  23. února
 • 2. Video zdarma
  28. února
 • 3. Video zdarma
  6. března
 • Spuštění prodeje + webinář
  9. března
 • Závěrečný webinář + dotazy
  16. března
 • Ukončení prodeje
  17. března

Připravený je také test znalostí v oblasti affiliate marketingu, kde si můžete ověřit, jak jste se svými znalostmi daleko. Vyplnit si ho můžete na affiliate-academy.cz/quiz.

Jak znám Mária, tak to samozřejmě není všechno, co zákazníci dostanou. Těšme se tedy na pondělní start.

Stáhni si E-Book Affilák zdarma
(dřív jsem ho úspěšně prodával za 699 Kč)

E-Book Affilák

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném E-Booku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?
6 komentářů u “Mário v pondělí spouští svou Affiliate Academy”

 1. fifilák napsal:

  Co znamená největší affiliate kampaně v zemi? Nějaký příklad? Díky

  1. Maigi napsal:

   Určitě Email Academy (premium), Milionové impérium a další.

   1. fifilák napsal:

    Co tkví ve slově největší jsi ale neprozradil. Největší průšvih, největší zisk, největší co? Pokud uvádíš Miliónové impérium jako jednu z největších affiliate kampaní, která neměla roční zisk ani ušmudlaných 300tis, loni byla ve ztrátě a nyní je vyvedena přes bílé koně k exekuci, viz: https://twitter.com/PetrJenik/status/565416622127861760 tak stále netuším v čem mohla být největší..Napadá mě jen v poškozování a vrhání špatného světla na celý czaffil

    1. Maigi napsal:

     Největší objem. To, jak to kdo optimalizuje, a jestli to dělá čistě, je jeho věc. Já mluvím o tom, že Mário řídil jedny z top největších kampaní, co se finančního výkonu týká.

 2. Lukáš napsal:

  Další info sračka. Musím se smát jako si Roženský hraje na affil guru.

 3. Lukáši – proč posuzuješ kurz, který si neviděl a hned o něm tvrdíš, že je sračka? Do kurzu jsem zahrnul to, co učím na mých školeních a co mám vyzkoušeno, že je pro účastníky těchto školení a další mé klienty užitečné a mám sám vyzkoušeno v praxi.

  A k hraní na guru, o tom také nic nevím. Nikdy jsem se za guru nepovažoval, ani jsem nesnědl všechnu moudrost světa. Nechci spasit affiliate trh. Pouze chci poskytnout informace těm, kteří je hledají. Stejně tak spousta lidí si láme hlavu s technickými věcmi, na které jim dám návod a pomoc.