6 komentářů u “Mário v pondělí spouští svou Affiliate Academy”

 1. fifilák napsal:

  Co znamená největší affiliate kampaně v zemi? Nějaký příklad? Díky

  1. Maigi napsal:

   Určitě Email Academy (premium), Milionové impérium a další.

   1. fifilák napsal:

    Co tkví ve slově největší jsi ale neprozradil. Největší průšvih, největší zisk, největší co? Pokud uvádíš Miliónové impérium jako jednu z největších affiliate kampaní, která neměla roční zisk ani ušmudlaných 300tis, loni byla ve ztrátě a nyní je vyvedena přes bílé koně k exekuci, viz: https://twitter.com/PetrJenik/status/565416622127861760 tak stále netuším v čem mohla být největší..Napadá mě jen v poškozování a vrhání špatného světla na celý czaffil

    1. Maigi napsal:

     Největší objem. To, jak to kdo optimalizuje, a jestli to dělá čistě, je jeho věc. Já mluvím o tom, že Mário řídil jedny z top největších kampaní, co se finančního výkonu týká.

 2. Lukáš napsal:

  Další info sračka. Musím se smát jako si Roženský hraje na affil guru.

 3. Lukáši – proč posuzuješ kurz, který si neviděl a hned o něm tvrdíš, že je sračka? Do kurzu jsem zahrnul to, co učím na mých školeních a co mám vyzkoušeno, že je pro účastníky těchto školení a další mé klienty užitečné a mám sám vyzkoušeno v praxi.

  A k hraní na guru, o tom také nic nevím. Nikdy jsem se za guru nepovažoval, ani jsem nesnědl všechnu moudrost světa. Nechci spasit affiliate trh. Pouze chci poskytnout informace těm, kteří je hledají. Stejně tak spousta lidí si láme hlavu s technickými věcmi, na které jim dám návod a pomoc.

Díky za váš čas.

Sledujte mě na Twitteru a Instagramu.