Affiliate marketing Události z oboru Ze života affiláka

Končím na pozici affiliate managera eHUB

30.5.2019 < 1 min čtení

Končím na pozici affiliate managera eHUB

Reading Time: < 1 minute

Ke konci května končím na pozici affiliate managera sítě eHUB.cz. Na pozici jsem nastoupil před 9 měsíci s ambicí vybudovat lead-gen vertikálu a rozvíjet v ní programy zaměřené na akvizici leadů či uživatelů. To se mi, věřím, do určité míry podařilo, i když je stále hodně práce na vizi, kterou jsme představili. Za mým odchodem není žádná negativní zkušenost, naopak. Práce s kolegy v eHUBu si vážím a nadále považuji tuto síť za nejlepší na trhu. Z pohledu zevnitř jsem si jistý, že v oboru ještě pozitivně překvapí.

Jednoduše jsem se rozhodl využít nabídku starat se o businessový rozvoj a výkon webu Vodafone.cz. Je to zase o řád jinde. Větší trh, data z milionů návštěv a podobně. Byla by z mého pohledu škoda takovou hozenou rukavici nezvednout.

Věřím, že mám právě ty vzácné zkušenosti, které hledali. Zároveň věřím, že se sám jako marketér posunu dál a naučím se opět něco nového.

Už dlouho nedělám jen jednu věc. Mix mých ostatních činností se zatím nemění, mám nadále aktivní affiliate projekty, blog, SaaS byznys a další, takže v oboru zůstávám. Pochopitelně ale budu hodně činností delegovat, abych vše stíhal. Dle zápřahu uvidím, jak to půjde. Spolu s eHUBem by to ale už zvládat nešlo.

V eHUBu za mě dočasně převezme agendu Ondra Hájek, následně pak ideálně nějaký nový kolega. V případě, že se na to cítíte vy, napište něco o sobě na hajek@ehub.cz.

2 komentářů
  1. Karel Hanousek

    Ahoj Michale, je to výzva, která se odmítá jen těžko. Nyní po 2 měsících to hodnotíš jak? Už jen návštěvnost musí být veliká. Díky. Karel

    • Maigi

      Ahoj. Hodnotím to pozitivně. Má to pochopitelně pár malých much, ale upřímně ty ke korporátu patří a já je čekal mnohem horší. Takže zatím fajne :) Návštěvnost je solidní, to je pravda. Obecně se mi líbí, jak se každý aspekt, který z oboru znám, tady řeší do významně většího detailu, než je u malých firem a volnonožců zvykem. Člověk se učí každý den.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.