Affiliate marketing Affiliate nástroje Doporučené nástroje

Kapesní BI

16.3.2016 < 1 min čtení

Kapesní BI

Reading Time: < 1 minute

Po smutné zprávě o ukončení appky Numerous hledám nejlepší alternativu na kapesní BI, neboli přehled o nejdůležitějších metrikách o vašem podnikání takzvaně do kapsy. Mám takový psychický nebo estetický blok, že nejsem schopný dlouhodobě používat aplikaci, která se mi vzhledově nelíbí.

Narazil jsem na zajímavý počin databox.com. Má ale celkem málo předdefinovaných služeb, které si lze naklikat (i když GA řeší leccos), je tedy nutné nějaké to programování.

Na webu https://developers.databox.com je k tomu připravené SDK, ale nepovedlo se mi to rozchodit. Dneska jsem na tom ztratil odpoledne a myslím, že úplně zbytečně.

Snažím se tam poslat data z API Smart Emailingu (počet emailů z konkrétního seznamu a pod to vypsat posledních 5 mailů). U SE je napojení hračka, protože mají příklady ke stažení.

Napadlo mně, že kdybyste mi to pomohli vyřešit, mohl bych to sem pak dát ke stažení komukoliv, kdo by si jen doplnil svůj token a SE přihlašovací údaje.

Pak už stačí si jen dobře segmentovat uživatele podle jejich chování ve funnelu a máte rázem přehled o nejdůležitějším marketingovém dění.

Jeden komentář
  1. […] článku kapesní BI jsem psal o mém snažení dostat data ze SmartEmailingu do mobilní dashboard aplikace. Do […]

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.