1 min čtení 3.5.2016 v kategorii Ze života affiláka

Kancelářský proutník

Myslím, že už mi můžete říkat kancelářský proutník. Za poslední rok jsem vystřídal 4 kanceláře. Naštěstí se zatím vždy přesouvám do lepšího. Teď aktuálně do novorenesančního paláce v ulici Na Příkopě 17.

Stěhuju se tam spolu s partou borců z Affil Media s.r.o., kteří se během půl roku vytáhli a jsou na nejlepší cestě k pozici TOP hráče v tuzemském affiliate oboru. Navzájem si pomáháme růst a vyměňujeme si affiliate drby jako důchodci v Kauflandu.

exterier-007

Vzhledem k tomu, že kancelář je na jednom z nejlepších míst v Praze a z Prahy se mi nechce, nenapadá mě, jaké místo by mohlo předčít tohle, aby mě donutilo opět vzít svůj putovní hrníček na kafe a přemístit se.

Stáhni si E-Book Affilák zdarma
(dřív jsem ho úspěšně prodával za 699)

E-Book Affilák

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném E-Booku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?
4 komentářů u “Kancelářský proutník”

 1. Petr Jurča napsal:

  Hezky gratuluju 🙂 Mega náhoda ale je že sem tu měli asi rok ve firmě taky kancelar, ta s balkonem na fotce 😀 Kde to máš ty?

  1. Maigi napsal:

   paráda 😀 my to máme do vnitrobloku, není hluk z ulice

 2. Ladislav napsal:

  Když jsem začal číst, tak za číslem 4 jsem čekal nějaké 4 buchty 🙂

 3. Lucie napsal:

  Zdravim:-)to jsme sousede.Ja pracuji na te same adrese v salonu be lovely.A prave premyslim jak zviditelnit me sluzby.Poradite?Lucie