Náhledový obrázek článku Jaký byl 1. AffilNet event ve stylu arkádových her?
2 min čtení 29.7.2014 v kategorii Affiliate marketing, Události z oboru, Ze života affiláka

Jaký byl 1. AffilNet event ve stylu arkádových her?

První affiliate event v podání především herní sítě AffilNet, se tématicky odehrál v muzeu arkádových her v Červeném Újezdě. Za jednorázové vstupné, které hradil AffilNet, jsme mohli hrát klasiky jako Pacman, Bomberman, Space Invaders, House of Dead a další bez vhazování mincí.

Sešlo se nás několik desítek a po rozkoukání a zahrání prvních her jsme se přemístili do nedalekého hradu na oběd. Ten mimochodem vypadá jako ze středověku, ale stojí tam něco málo přes deset let. Postavil si ho boháč Pavel Orna. Na obědě v místní knajpě představil Tomáš, co v AffilNetu chystá:

 • Jednotlivé kampaně budou mít veřejné konverzní poměry.

I nováček na první pohled pozná, jaká kampaň vychází nejlépe a nemusí tak ztrácet čas testováním inzerenta, který může třeba vycházet z celé nabídky nejhůř.

 • Veřejné konverzní poměry budou i u jednotlivých prvků.

Jednotlivé propagační prvky budou mít také zveřejněný konverzní poměr, protože podle  Tomáše je dotaz na nejkonverznější banner jeden z nejčastějších. Samozřejmě je to individuální dle webu, ale bude možné se trochu řídit obecným průměrem.

 • AffilNet se uzavře veřejnosti. Registrace bude podléhat schvalování.

Tohle je asi nejzásadnější zpráva. AffilNet už nebude veřejná síť, kam se může registrovat kdokoliv. Tomáš už se nechce starat o mrtvé účty a nové affiláky bude schvalovat až podle ukázaného webu, schopnosti marketingu, nebo konzultace po Skypu, kde zjistí, jaké má affilák zkušenosti a co od něj očekávat.

IMG_2192

Po představení novinek, poděkování od Tomáše a dobrém obědu, jsme se opět přesunuli k herním mašinám. O chvilku později nám všem někdo tajně přeřídil hodinky na 17 hodin odpoledne a první affiláci začali odjíždět. Ti nejvytrvalejší se nakonec přesunuli na after party, která se konala v Riegrových sadech, kde jsme se dosytili pořádnou klobásou.

Akce to byla vydařená a nebýt šíleného vedra a dusna uvnitř, zřejmě bysme tam hráli ještě teď.

Stáhni si E-Book Affilák zdarma
(dřív jsem ho úspěšně prodával za 699 Kč)

E-Book Affilák

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném E-Booku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?
3 komentářů u “Jaký byl 1. AffilNet event ve stylu arkádových her?”

 1. LUX napsal:

  Je to smutný fakt, že při zábavě čas letí jak o život. Muzeum arkádových her vypadá opravdu dobře.

 2. affilman napsal:

  A jakou má Tomáš starost s mrtvými účty? 🙂 Doufám, že ne moc velkou 🙂

  1. Maigi napsal:

   Podle mých zkušeností, čím mrtvější účet, tím víc dotazů na podporu a tím víc času s dotyčným musíš trávit, aby byl spokojený.