Ze života affiláka

Jaká byla první business snídaně OnlineStars.cz

13.12.2014 2 min čtení

Jaká byla první business snídaně OnlineStars.cz

Reading Time: 2 minutes

Ve čtvrtek se uskutečnila v hotelu Angelis první business snídaně v režii Michala Hardyna. Business snídaně je známý koncept, v Praze je dost klubů, které se stejným způsobem setkávají, ale s offline podnikateli málokdy řešíme stejné problémy. Proto Michal založil business snídani online podnikatelů pod názvem OnlineStars.cz.

Na snídani dorazilo celkem 6 lidí, což je podobné jako na první akce ostatních klubů, nebo třeba na první affiliate čtvrtek. Zástupkyni tu mělo i něžné pohlaví. V první chvíli mi přišel počet malý, ale jakmile jsme se rozpovídali, přišel mi ideální a spíš se obávám, že třeba na třetí, čtvrtou snídani dorazí 30 lidí a už to nebude stejné.

Možná se nebude chtít každému vstávat tak brzy, začínali jsme v 7:30, ale má to svůj důvod. Cílem bylo nenarušit pracovní den, abyste dopoledne ještě něco stihli. Přiznám se ale, že já bych tam rád seděl klidně do oběda.

snidane2

Součástí našeho povídání byly historky z minulosti, aktuální problémy, představy a plány do budoucna i feedback ostatních ke všem nápadům. Něco podobného jsem měl v hlavě už od začátku podnikání, že by bylo hezké setkávat se pravidelně s pár lidmi podobného naladění a navzájem si pomáhat a radit.

Konkrétní informace a názory, které zazněly, bych rád ponechal v hotelovém salonku. Jedno ale řeknu rád. Druhá snídaně bude třetí čtvrtek v lednu a bude tématicky určena affilákům. Taková bude každá druhá snídaně. Akce se uskuteční vždy jednou měsíčně, takže affiláci mají možnost posnídat a popovídat si o affilu jednou za dva měsíce. Nejbližší tedy vychází na 22. ledna. Dorazíte?

snidane3

 

2 komentářů
  1. Ahoj Maigi, díky moc za zmínku business snídaně. Bylo to gut a fakt z mého pohledu velký přínos. Uvidíme, jak se ten koncept bude vyvíjet, když nás bude o něco více. Zvažujeme i omezení počtu účastníku a udržení takového privátnějšího prostředí. Těch variant je zatím více a budeme pečlivě zvažovat každý krok. To můžu slíbit. Podrobnosti k další business snídani již brzy. :)

  2. […] business snídaně, na kterou jsem zval mimo jiné čtenáře zde na blogu. Podrobnosti se můžete dočíst v magazínu Affilák, z mého pohledu se podařilo velmi solidně […]

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.