Affiliate marketing Jak propagovat

Jak vnutit cizímu webu svou reklamu

29.11.2013 < 1 min čtení

Jak vnutit cizímu webu svou reklamu

Reading Time: < 1 minute

Zní to sice jako nějaký druh podvodné techniky, ale to, co vám dnes představím je naprosto regulérní způsob, jak na cizích stránkách zobrazovat vlastní reklamu.

Na tento nástroj mě upozornil jeden affilák. Jmenuje se Click Jacker [ne, nemám z něj provize] a jde o plugin do WordPressu, který umožňuje vygenerovat zkrácený link obohacený o popup okno, kam si dáte, co se vám zamane. S takovým nástrojem je možné například dávat na Facebook odkaz na aktuální článek velkých médií a k němu svůj affiliate odkaz či banner na tématickou kampaň, který vyskočí na uživatele před přečtením článku. Možností je hodně.

Affilák tak nemusí mít vlastní obsah ani vlastní web.

edit: Plugin můžete vidět v akci zde: http://maigi.cz/idnes

7 komentářů
 1. Martin Tuma

  Vypadá to zajímavě. Možná vyzkouším a uvidíme, jak na to budou lidi reagovat. Ale je to takový.. no... Budeš taky zkoušet Maigi nebo už testuješ?

 2. Radek P.

  :) dneska aby se člověk bál kliknout na odkaz na facebooku... Přidávám se k Martinovi - budeš to nějak testovat, zkoušet?

 3. Maigi

  Budu, napíšu pak doplňující recenzi.

 4. Astro

  A můžu začít spamovat :-).

 5. manasekp

  Doplnil bych k tomu ze po technicke strance to neni nic jineho nez obycejny iframe, z toho take plyne nejvetsi nevyhoda tohoto pluginu - spousta webu jako treba facebook nebo twitter ma iframing zakazany.

  • Petr Pařízek

   Potvrzuji, nedá se použít zejména na Facebook, Twitter, Youtube, Novinky.cz a pod. Plugin při ukládání na tuto skutečnost upozorní. Výhodou jsou ale klíčová slova, title a description, které se dají použít..

 6. Petr

  Plugin je v pohode na zahraniční weby. U českých se občas objeví konflikt s diakritikou. Poslední dobou ale funkčnost naráží na weby s https, ale ne pokaždé.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.