Náhledový obrázek článku Jak vnutit cizímu webu svou reklamu
1 min čtení 29.11.2013 v kategorii Affiliate marketing

Jak vnutit cizímu webu svou reklamu

Zní to sice jako nějaký druh podvodné techniky, ale to, co vám dnes představím je naprosto regulérní způsob, jak na cizích stránkách zobrazovat vlastní reklamu.

Na tento nástroj mě upozornil jeden affilák. Jmenuje se Click Jacker [ne, nemám z něj provize] a jde o plugin do WordPressu, který umožňuje vygenerovat zkrácený link obohacený o popup okno, kam si dáte, co se vám zamane. S takovým nástrojem je možné například dávat na Facebook odkaz na aktuální článek velkých médií a k němu svůj affiliate odkaz či banner na tématickou kampaň, který vyskočí na uživatele před přečtením článku. Možností je hodně.

Affilák tak nemusí mít vlastní obsah ani vlastní web.

edit: Plugin můžete vidět v akci zde: http://maigi.cz/idnes
Zní to jako kravina, ale posílám super newslettery. Beru je jako jako takové zhodnocení či sebereflexi posledních dní. Měsíční zhodnocení už v článcích nepíšu, tak ventiluju i trochu osobní novinky takhle. Podle reakcí a čísel vidím, že se to líbí i vám.

Ahoj Michale.

Chtěl jsem poděkovat za Tvé newslettery. Ze všech možných věcí, které mi každý den přistanou do mailu a které automaticky mažu se těmi o Tebe vždycky pročtu. A vždycky si říkám, že bych mohl dát pozitivní feedback - tedy, tady je :).

Lukáš Dudek
ebook Affilák

Přihlaš se k odběru novinek a získej Ebook Affilák zdarma

Ebook jako bonus? Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném ebooku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?

7 komentářů u “Jak vnutit cizímu webu svou reklamu”

 1. Martin Tuma napsal:

  Vypadá to zajímavě. Možná vyzkouším a uvidíme, jak na to budou lidi reagovat. Ale je to takový.. no…

  Budeš taky zkoušet Maigi nebo už testuješ?

 2. Radek P. napsal:

  🙂 dneska aby se člověk bál kliknout na odkaz na facebooku… Přidávám se k Martinovi – budeš to nějak testovat, zkoušet?

 3. Maigi napsal:

  Budu, napíšu pak doplňující recenzi.

 4. Astro napsal:

  A můžu začít spamovat :-).

 5. manasekp napsal:

  Doplnil bych k tomu ze po technicke strance to neni nic jineho nez obycejny iframe, z toho take plyne nejvetsi nevyhoda tohoto pluginu – spousta webu jako treba facebook nebo twitter ma iframing zakazany.

  1. Petr Pařízek napsal:

   Potvrzuji, nedá se použít zejména na Facebook, Twitter, Youtube, Novinky.cz a pod. Plugin při ukládání na tuto skutečnost upozorní. Výhodou jsou ale klíčová slova, title a description, které se dají použít..

 6. Petr napsal:

  Plugin je v pohode na zahraniční weby. U českých se občas objeví konflikt s diakritikou. Poslední dobou ale funkčnost naráží na weby s https, ale ne pokaždé.