Affiliate marketing Ze života affiláka

Jak rozhovor se mnou na mladypodnikatel.cz rozvířil diskuze o affilu

24.4.2014 < 1 min čtení

Jak rozhovor se mnou na mladypodnikatel.cz rozvířil diskuze o affilu

Reading Time: < 1 minute

3000 přečtení, 3 dokončené prodeje knížky, 2 nedokončené, zdvojnásobení návštěvnosti webu, 38 lajků a nejméně 60 tweetů. Takový účinnek měl během prvních 48 hodin rozhovor s mou maličkostí na mladypodnikatel.cz.

Ačkoliv jsem se v rozhovoru jen okrajově zmínil o čistém způsobu propagace, byla morálka hlavním tématem následující laviny příspěvků zejména na Twitteru. Nic není černobílé. Osobně si myslím, že diskutující mají stejný názor = ne všichni affiláci propagují čistým způsobem a naopak ne všichni jsou amorální. Stejně jako v libovolném jiném oboru. Potíž vidím trochu ve formulacích takového názoru, které nejsou vždy úplně šťastné. Pak jsou autoři zbytečně chytáni za slovíčka.

Většinu z diskuze lze vidět hezky pohromadě, když rozkliknete reakce na tento tweet Františka Szaba.

Aby toho nebylo málo, vyvolalo to ještě minimálně dva články:

5 nakupujících není rozhodně finální benefit, který z takového flamu mám. Jen díky rozhovoru přišlo přímo na prodejní landing page eBooku navíc 300 nových lidí za tyto dva dny. Je jasné, že řada z nich bude v počáteční fázi nákupního procesu rozhodování, a že prodejů bude víc. Tento týden byl podobně zajímavý jako nedávný názorový střet ohledně velikosti #czaffil trhu. Co přijde příště?

3 komentářů
  1. Matěj

    Nemyslím si, že affiliate je nějaký vyžírkovství...asi jako finanční poradci. Kápneš na dobrého - poradí. Kápneš na špatného - dá ti nesmyslné produkty. Ale u Affilu prostě jen máš ty dobré, jen co ty chceš...

  2. Pavel Bartoň

    xistuje skutečná práce přes internet ??? Na tuto otázku si můžete odpovědět sami a to dvěma zůsoby: 1. Neexistuje. V tomto případě nedělejte nic a dále očekávejte, že se Vaše nepříznivá situace vyřeší sama. 2. Pokud však tuto možnost připustíte, tak zbystřete a čtěte dál: Chápu, že mnoho z Vás již máte své zkušenosti s různými "ověřenými" nabídkami na internetu a jste nedůvěřiví a skeptičtí. Přesto mám pro Vás tip, který tento negativní pocit může změnit. Jedná se o práci pro zavedenou českou firmu, která svým členům díky internetu vyplácí velmi zajímavé peníze. Firma Vás zaškolí ( nenusíte nikam jezdit ), pomáhá Vám v začátcích a stále komunikuje. Vytváří dobrou atmosféru pro vlastní práci a to je rovněž dosti podstatné. Pokud máte vlastnosti, jako je píle, trpělivost a velké ambice, stačí kliknout na následující odkaz: http://paja.kmbyznys.cz Rád Vás přivítám v našem početném kolektivu. Přeji i Vám hodně štěstí a úspěchů !!!

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.