7 komentářů u “Jak dopadl test SSD hostingu od Wedosu?”

 1. Tomas Zelenka napsal:

  First byte u 4) je vice nez vymluvny.

  Az budou nabizet VPS s SSD tak okamzite jdu do toho 🙂

  1. steny napsal:

   SSD VPS od Wedosu nás také zajímá, současná nabídka na českém trhu je dost omezená a z růnýných důvodů nám nevyhovuje, takže jsme skončili u zahraničního poskytovale.

 2. Tibor napsal:

  Sleduji, že spolehlivost a životnost SSD disků roste. Uvažuji o výměně starého disku ve svém notebooku za SSD, Ale taky mě zajímá právě hosting s SSD disky. Doufám, že se rozšíří a bude více dostupný i u jiných hostingů. Jen se obávám, že namísto optimalizace webů budou lidi přecházet na rychlejší hosting 😀

 3. Marek Hnátek napsal:

  Díky za tip. Vypadá to zajímavě.

 4. Martin napsal:

  Já jsem s SSD hostingem na Wedosu maximálně spokojen. Sice jsem jej nepotřeboval, ale nemohl jsem odolat 50-ti procentní slevě. 😀

  Jinak v počítači i notebooku jsem vyměnil klasický HDD za SSD je to úplně neskutečný rozdíl. 🙂

 5. don juan napsal:

  Nic proti, ale jelikož affilak.cz tu prodává i wedos hosting, tak mě výsldky skutečně nepřekvapily. Test objektivní skutečně není, sám moc dobře vím, že jak např. v prvním testu je nejprve 1.5 vteřiny na ssd a podruhé 3 vteřiny, tak to NEMÁ co dočinění s SSD, omg.. to je prostě pingem a tím, že se to routuje až z USA, ale předpokládám, že toto autor ví a záměrně tu mystifikuje. Aby test byl objektivní, muselo by se provést třeba 5 měření na každý vzorek, ale to by hrozilo, že se rychlost neprojeví, jak by taky mohla, když internetové spojení je hlavní bottle neck a ne rychlost disku..
  A NAVÍC – kde je sakra test měření z prahy? doprčic, mě nezajímá, za jak dlouho si můj web načte někdo z Virginie. opět mistifikace, protže zde by se rozdíl neprojevil.

  1. Maigi napsal:

   Jak bych ty testy asi mohl zneobjektivnit? Ty screeny jsem nepadělal a každý si ty testy může udělat taky – na svém webu a třeba 5x.

   Ano, mám provizi ze získaného uživatele hostingu, ale to neznamená, že hned musím být neobjektivní. Otevřeně všude říkám, že jejich podpora nestojí za nic a placené zálohy jsou taky k ničemu. Pokud si ale zálohuješ sám a nepotřebuješ jejich podporu, pak Wedos považuju za nejlepší hosting. Proč bych jinak u nich byl? Kdybych byl neobjektivní, tak je propaguju, ale své weby bych měl jinde, ne?

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.