5 komentářů u “Co umí iPad v rukou affiláka?”

 1. frances napsal:

  Ahoj musim rict ze na iPad (mam vetsi 2ku) jsem si jako na pracovni nastroj nikdy nezvykl. Na vyrizeni mailu dobry, ale pokud bych si mel predstavit ze pisu clanky (si diakritikou) nebo edituju kod a uploaduju na FTP tak se mi delaji mzitky pred ocima. Na prohlednuti statistik ok, ale ze bych mel tvorit na iPadu se mi moc nezamlouva, mnohem (mnohem) efektivnejsi je pro me PC.

 2. Radek P. napsal:

  Souhlasím s Frantou. Navíc proč se omezovat jen na iPad. Tyhle aplikace určitě existují i pro druhou platformu. Google Drive společně s WordPressem určitě. Na ftp se taky něco najde.
  Pro práci na tabletu je pro mě hodně limitující označování a kopírování. To je k zbláznění. Navíc tablet není zrovna ergonomické zařízení. U počítače sedím 12-14 hodin denně a moje zápěstí už řve. Pokud o víkendu vezmu do ruky tablet, řvou dvakrát tolik. To, co na počítači vyřeším za pár vteřin, na tabletu řeším několik minut. Pro mě to je zkrátka o ergonomii a času. Tablet beru jako výbornou čtečku nebo odreagování v podobě her.

  1. Radek P. napsal:

   Omlouvám se, ještě dodatek: Co ta ikonka druhý řádek, první ikona zleva? K tomu se nedovíme nic? 🙂

  2. Maigi napsal:

   Vůbec jsem neměl na mysli, abyste pc zahodili 😉 Souhlasím s tím, že na pc je vše desetkrát rychlejší. Tohle je jen zamyšlení nad tím, zda to jde i z iPadu. Zda jde udržovat affil podnikání někde z autobusu atp. Při koupi tabletu přece hned neuvažujete o tom, že se zbavíte počítače a budete 12 hodin denně na iPadu.

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.