Affiliate marketing Co/Koho propagovat?

Iframe manager od AdBenefit

28.11.2012 < 1 min čtení

Iframe manager od AdBenefit

Reading Time: < 1 minute

V administraci AdBenefitu se poslední dny objevovala záložka slibující horkou novinku a ta byla právě oficiálně spuštěna. Jedná se o možnost editovat iframe formulář v jednoduchém rozhraní.

Jednoduše si naklikáte, jak má formulář vypadat – jestli má mít hlavičku, jakou má mít barvu pozadí, tlačítek, jejich nápisy a titulek. Celé je to taková zlatá střední cesta mezi začátečníkem a profesionálem. Začátečník si nechá vygenerovat hotový kód z běžné části administrace a profesionál by si nejraději vyrobil vlastní formulář a napojil ho formou čistých dat. Iframe manager je na půli cesty mezi těmito dvěma extrémy. Pro AdBenefit je to asi nejvhodnější. Registrovat se tam totiž může kdokoliv a spektrum znalostí uživatelů bude tedy logicky pestré. Pozitivně hodnotím, že výběr barev je řešen přes jejich kód a nevybírá se z nějakých předdefinovaných barev. Můžete tak formulář přizpůsobit skutečně libovolnému webu.

Po nastylování vzhledu se vygeneruje adresa formuláře, kterou vložíte namísto té původní v iframe kódu. Pokud používáte source, nebo nějaké subID, je třeba je do adresy vložit ručně.

Iframe manager je zatím k dispozici pouze u kampaně na úsporu plynu, ale pokud bude dobrý ohlas, což očekávám, objeví se i u ostatních kampaní.

3 komentářů
  1. Jan Kalábek

    Fajn nápad, ale proč nejde obarvit i text? Napříkla si dejte barvu pozadí formuláře: #124566 a už nic neuvidíš. Takže já bych za sebe přidal možnost obarvit i text :) Ale to bude asi moje deformace, svoje weby si moc vymazluju...

  2. Josef P.

    Není to zlé, alespoň základní editace je dobrá, doufám že budou přibývat další kampaně, to by se šiklo. Ta barva textu by opravdu být mohla.

  3. Michal

    Nemáte tip na nějakou alternativu? Formulář již zřejmě takto nelze upravovat.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.