Affiliate marketing Ze života affiláka

eBook Affilák je konečně v prodeji!

13.2.2014 2 min čtení

eBook Affilák je konečně v prodeji!

Reading Time: 2 minutes

Od včerejšího dne si můžete koupit můj eBook „Affilák“ o cestě malého affiláka k velkému. Slíbil jsem sice začátek února, ale nakonec musím říct, že v GoPay byli rychlí a flexibilní. Nechal jsem sice ve formuláři pouze možnost platit kartou, ale když mi napíšete na michal@majgot.cz, vystavím vám fakturu a můžete platit převodem, nebo dle dohody. Doufám, že se vám bude knížka líbit, a že vás posune ve vašem snažení zase o krok dál. Děkuji všem za podporu, která mi dává hodně síly do další práce. Děkuji i za super reference kapacit v oboru:

hardynMichal patří mezi osobnosti, které významně ovlivňují směřování české affiliate scény. V eBooku se mu z mého pohledu povedlo čtivou formou sepsat užitečné rady pro začínající affiláky. Pokročilejší affiláky mohou zaujmout části věnované osobnímu rozvoji, produktivitě nebo statistikám. Cena knížky odpovídá odměně za pár affil konverzí a jsem přesvědčený, že investice do knížky má pro většinu českých affiláků velmi solidní ROI.
– Michal Hardyn, 5DM hardyn.cz

marioMichal má obrovské zkušenosti z oblasti affiliate marketingu jak z pozice affiliate partnera, tak také affiliate manažera. Velmi mě oslovil také jeho přístup k affiliate marketingu jako k podnikání, ne k pasivnímu přijmu. To je něco, co mi je velmi blízké. Doporučuji tuto knihu všem, kdo s affiliate marketingem začali a chtějí se posunout o řád výše.
– Mário Roženský, Affilbox mariorozensky.cz

hradilMichal síce nepatrí medzi najväčších affilákov v čr, avšak jeho pozícia na českej scéne je unikátna. Je to taký Miroslav Motejlek v affilate 🙂
Ak to myslíte s affiliate aspoň polovážne, šanca že vám táto kniha pomôže je viac než solídna :).
– Michal Hradil Hyperia s.r.o.

frantaUcelený příběh a významná motivace, jak se stát výkonným affilákem.

 
– František Szabó, Affilblog blog.frantisekszabo.cz

 

Koupit eBook za 699,- | Víc informací

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.