Náhledový obrázek článku Crypto Affiliate Conference
2 min čtení 4.11.2017 v kategorii Affiliate marketing

Crypto Affiliate Conference

Před pár dny jsem se zúčastnil konference o affilu v oblasti kryptoměn. Konference to byla globální, konala se v Praze, ale namísto angličtiny nebo češtiny jste se tam mohli dorozumět nejčastěji rusky 🙂

Přiznám se, že jsem nevydržel do konce, protože přednášky (kromě té od ČNB) se vesměs nesly v duchu vizitky – kdo jsme, co děláme, co vám nabízíme. Nikdo se moc nedržel tématu přednášky, jen využil prostor pro sebeprezentaci, jak už to tak často na konferencích bývá. Proto jsem si řekl, že proklikat si na webu loga sponzorů můžu efektivněji z domova. Tím ale nechci říct, že to pro mě bylo zklamání. Mezi těmi logy totiž najdete dost zajímavé projekty. Uvedu pár z nich:

cointraffic.io – affiliate síť výhradně crypto – kampaní, kde schvalují pouze weby s příbuznou tématikou, provize počítají v Eurech, ale vyplácí v Bitcoinech.

runcpa.com – další crypto affiliate síť nabízející kampaně na kryptoměnové směnárny, burzy, ICOs, platformy na cloud těžbu, appky a VPNky.  Mají i kampaně s doživotním revshare modelem, takže si můžete budovat kmen. Taky vyplácí provize v Bitcoinech.

adpump.io  – pokud jsem to dobře pochopil, tak je to zatím nespuštěná affiliate síť založená na blockchainu, kde jsou jednotlivé kampaně postavené na smart contractech, díky kterým jsou inzerenti i affiláci chráněni před nekalým jednáním druhé strany. Na své spuštění mají i vlastní ICO.

Broker IQ Option se pochlubil, že díky spolupráci s OTN (Open Trading Network) nově nabízí obchodování s kryptoměnami a zmínil řadu dobrých argumentů, proč je mnohem bezpečnější je obchodovat na „dospělé“, plnohodnotné burze oproti méně kontrolovaným čistě kryptoměnovým burzám.

Poslední taková perlička na závěr – na tričkách několika účastníků jsem viděl adresu cryptos.im. Nabízí SIM kartu, díky které můžete serfovat a volat po celém světe sice draze, ale anonymně.
Zní to jako kravina, ale posílám super newslettery. Beru je jako jako takové zhodnocení či sebereflexi posledních dní. Měsíční zhodnocení už v článcích nepíšu, tak ventiluju i trochu osobní novinky takhle. Podle reakcí a čísel vidím, že se to líbí i vám.

Ahoj Michale.

Chtěl jsem poděkovat za Tvé newslettery. Ze všech možných věcí, které mi každý den přistanou do mailu a které automaticky mažu se těmi o Tebe vždycky pročtu. A vždycky si říkám, že bych mohl dát pozitivní feedback - tedy, tady je :).

Lukáš Dudek
ebook Affilák

Přihlaš se k odběru novinek a získej Ebook Affilák zdarma

Ebook jako bonus? Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném ebooku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?

3 komentářů u “Crypto Affiliate Conference”

 1. Ivo napsal:

  Fúha, celkom zaujímavé projekty niektoré a do pár rokov možno aj spravia veľkú dieru do sveta a pár ľudí vdaka tomu aj veľmi slušne môže zarobiť. Som veľmi zvedavý ako sa to bude dalej vyvíjať s crypto menami.

 2. David napsal:

  Taky jsem tam byl a během chvíle sem odešel, ale hostestky byly dobrý 😀

  1. Pavel napsal:

   Ahoj, a proc jsi odesel, co se ti nezdalo?