Affiliate marketing Události z oboru Ze života affiláka

Crypto Affiliate Conference

4.11.2017 < 1 min čtení

Crypto Affiliate Conference

Reading Time: < 1 minute

Před pár dny jsem se zúčastnil konference o affilu v oblasti kryptoměn. Konference to byla globální, konala se v Praze, ale namísto angličtiny nebo češtiny jste se tam mohli dorozumět nejčastěji rusky 🙂

Přiznám se, že jsem nevydržel do konce, protože přednášky (kromě té od ČNB) se vesměs nesly v duchu vizitky – kdo jsme, co děláme, co vám nabízíme. Nikdo se moc nedržel tématu přednášky, jen využil prostor pro sebeprezentaci, jak už to tak často na konferencích bývá. Proto jsem si řekl, že proklikat si na webu loga sponzorů můžu efektivněji z domova. Tím ale nechci říct, že to pro mě bylo zklamání. Mezi těmi logy totiž najdete dost zajímavé projekty. Uvedu pár z nich:

cointraffic.io – affiliate síť výhradně crypto – kampaní, kde schvalují pouze weby s příbuznou tématikou, provize počítají v Eurech, ale vyplácí v Bitcoinech.

runcpa.com – další crypto affiliate síť nabízející kampaně na kryptoměnové směnárny, burzy, ICOs, platformy na cloud těžbu, appky a VPNky.  Mají i kampaně s doživotním revshare modelem, takže si můžete budovat kmen. Taky vyplácí provize v Bitcoinech.

adpump.io  – pokud jsem to dobře pochopil, tak je to zatím nespuštěná affiliate síť založená na blockchainu, kde jsou jednotlivé kampaně postavené na smart contractech, díky kterým jsou inzerenti i affiláci chráněni před nekalým jednáním druhé strany. Na své spuštění mají i vlastní ICO.

Broker IQ Option se pochlubil, že díky spolupráci s OTN (Open Trading Network) nově nabízí obchodování s kryptoměnami a zmínil řadu dobrých argumentů, proč je mnohem bezpečnější je obchodovat na „dospělé“, plnohodnotné burze oproti méně kontrolovaným čistě kryptoměnovým burzám.

Poslední taková perlička na závěr – na tričkách několika účastníků jsem viděl adresu cryptos.im. Nabízí SIM kartu, díky které můžete serfovat a volat po celém světe sice draze, ale anonymně.

3 komentářů
  1. Ivo

    Fúha, celkom zaujímavé projekty niektoré a do pár rokov možno aj spravia veľkú dieru do sveta a pár ľudí vdaka tomu aj veľmi slušne môže zarobiť. Som veľmi zvedavý ako sa to bude dalej vyvíjať s crypto menami.

  2. David

    Taky jsem tam byl a během chvíle sem odešel, ale hostestky byly dobrý :D

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.