Affiliate marketing Události z oboru

Mário zavádí tradici Affiliate čtvrtků

4.10.2013 < 1 min čtení

Mário zavádí tradici Affiliate čtvrtků

Reading Time: < 1 minute

Včera se uskutečnil 2. Affiliate čtvrtek v režii Mária Roženského. Na prvním jsem bohužel nemohl být, ale stejně jako Mario doufám, že se z toho stane tradice. Mělo by jít vždy o první čtvrtek v měsíci. Příští měsíc ale bude vynechaný, protože se všichni uvidíme na chystané affiliate konferenci 13. listopadu. (Program už je mimochodem zveřejněný, z mé strany si vyslechnete přednášku na téma „Affilákem na plný úvazek“.)

I když se nás sešlo míň, setkání bylo zajímavé. Svůj affiliate program na affilboxu představila dokonce 65 letá podnikatelka. Zjistil jsem, že Boris Debeljak maká na svém webu už celou dekádu, že affiliate nika může být láska, a že svůj infoprodukt už chystá i jeden z největších affiláků. Hodně pomohlo, že tomu dal Mário řád a přinutil jednoho po druhém představit se a říct něco o sobě.

Lokalita asi nebude pevná, skoro jsme se neslyšeli, ale nápad je to výborný. Pokud se chcete dozvědět nějaké ty drby z affilu s předstihem, určitě doražte příště. Příští affil čtvrtek bude Mikulášský, tak taky nezapomeňte donést sladkosti!

PS: Všiml jsem si, že Mário už regnul doménu affiliatectvrtek.cz, tak tam asi budeme do budoucna nacházet čas, datum a místo příštího srazu.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.