7 komentářů u “Jaký byl Brněnský Affilhero 2018?”

 1. Adam Gajdečka napsal:

  Opravdu vynikající fotka, plno lidí tam není vidět vč. mě. Bohužel.

 2. Petr napsal:

  Nemyslím, že adsense musí být krokem zpět. Pokud mám informační web, těžko se mi tam dostává affil. Takže adsense považuji za schůdnou variantu.. Se štítkama souhlas, pokud jsou doplněny navíc popisy, mohou přinést solidní návštěvnost.
  Nevíte náhodou, zda budou k dispozici videa z konference?

  1. Maigi napsal:

   Já věřím, že informační web je naopak tou nejlepší cestou pro affil a vlastní produkty. AdSense bude vždy krokem zpět, protože aby se jim vyplatili tvé výplaty, musí přes tvůj web sem tam něco i prodat. To můžeš udělat sám, efektivněji a za lepší peníze. AdSense bude vždy méně tématický a bude vždy méně znát tvou návštěvnost a jejich potřeby.

 3. Comix napsal:

  Moc hezká ta úvodní fotka, úplně mě je z ní líto, že jsem tam nebyl a nemohl o přestávce podat pár otázek.

 4. Dj Pietro napsal:

  Sem dostal za ty lichotky ban nebo co…

  V mnoha případech funguje PPC reklama na webech publisherů líp z toho důvodu, že publisher ve většině případů nedokáže na web inzerenta dodat dostatečně široký spektrum zákazníků, aby to časem ať umýslně nebo vývojem nabídky společnosti nedokázaly fixnout minimalizováním zbytečných výdajů. A je to jak v čechách tak i v zahraničí, takže vývoj příjmů z affiliate programu má v mnoha případech křivku jako slunce během dne putující po obloze, takže pokud jako publisher naskočim k velký společnosti, která rozšiřuje působnost a aktivně akvizuje nový zákazníky, tak mam samozřejmě mnohem větší šanci, že z toho za tu chvilku něco vymáčknu. Pokud publisher dokáže dodat hodně široký spektrum zákazníků, který maj zájem o hodně širokou řadu produktů, tak už publisher nekoketuje mezi ppc a affilem, ale zasahuje do přímýho prodeje reklamy atd.

  1. Maigi napsal:

   „Sem dostal za ty lichotky ban nebo co…“
   „Sem za ty lichotivý komenty dostal ban nebo co, tak to napastuju ještě sem, když už jsem se s tim psal…“

   To jako vážně? Poslal jsi 3x stejný komentář a tohle k tomu přidáš jen proto, že jsem to nestihl schválit v prvních 10 minutách? A koukám, že teď už počtvrté. Mám i něco, jako je život a práci. A taky to není žádnou mou povinností.

 5. Comix napsal:

  Když mi to neukáže komentář odeslán, tak to beru tak, že se poslaný data někde ztratily nebo je smazal antispam a koment posílám znova, sorry. Jsem sem po několika letech náhodou zabloudil, ale z toho „po pár letech stále stejnýho stavu českýho affilu“ se mi rozbušilo srdce, tak radši zase půjdu zpátky svojí cestou. Ať se daří…

Díky za váš čas.

Pokud vás zaujalo, co píšu, sledujte mě na Twitteru, nebo na Instagramu.