Affiliate marketing Události z oboru

AffilClub v novém designu představuje AffiliateClub Academy

14.10.2014 < 1 min čtení

AffilClub v novém designu představuje AffiliateClub Academy

Reading Time: < 1 minute

Dnes odpoledne zveřejnila síť AffiliateClub svůj nový web. Změnil se kompletně vzhled, texty, reference, přibyla sekce AffiliateClub Academy a AffilClub také vystupuje s novým logem. To by mohlo naznačovat, že redesign čeká i firemní blog, který stále používá staré logo.

affilclublogo

V textech se AffilClub hodně zaměřuje na edukaci trhu, sociální sítě a veškerá čísla. Poměrně detailně se rozepsal i v sekci O nás. Nová sekce AffiliateClub Academy má vzdělávat zejména affiláky a to nejrůznější formou. Prozatím jsou zmíněny seriály, rozhovory a ebooky, polovina materiálů je zvšak zatím v přípravě. Pozitivní je, že s největší pravděpodobností budou veškeré materiály zdarma volně ke stažení.

Redesign má stále pár chybiček, například po kliknutí na sekci Acedemy se podle nadpisu zdá, že jste v sekci Kontakt a jeden eBook má pro mě nesrozumitelný slovosled, ale určitě je na webu znát hodně práce a přemýšlení nad dojmem, který má zanechat. Web by se měl podle tiskové zprávy stát místem, které prostřednictvím kvalitního a aktuálního obsahu pomůže rozvíjet affiliate komunitu, povědomí o oboru a vyvracet některé historické mýty.

Tisková zpráva se mimo jiné zmiňuje o pětitýdenním emailovém kurzu affiliate marketingu zdarma. Ten získá každý nově registrovaný affilák.

Pokud se díky AffiliateClub Academy podaří ještě víc edukovat trh a rozšířit povědomí o affilu, budu jedině rád. A co vy, jak se vám nový web líbí? Zhodnoťte ho sami na adrese http://affiliateclub.cz.

3 komentářů
  1. Ahoj Maigi. Diky za clanek a upozorneni na porodni bolistky. Cast uz je fixnuta, cast fixneme brzy. Michal

  2. Martin, Alza.cz

    Díky za upozornenie, inak design je super. Toto je typ designu ktorý mám osobne najradšej,

  3. Martin, Alza.cz

    Díky za upozornenie, inak design je super. Toto je typ designu ktorý mám osobne najradšej, Logo je na mna trošku komplikované a neprehladne. to by som prerobil asi,

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.