Affiliate marketing Události z oboru Ze života affiláka

9. Affiliate čtvrtek a křest Máriovy knížky

5.9.2014 3 min čtení

9. Affiliate čtvrtek a křest Máriovy knížky

Reading Time: 3 minutes

S křestem knížky, plný čísel, dobrých rad a bohatý na novinky – takový byl včerejší už devátý Affiliate čtvrtek. Dva měsíce pauzy se naplno projevily a bohatý bude určitě i příští Affiliate čtvrtek, vzhledem k tomu, že bude kvůli blížící se konferenci až v listopadu. Pojďme si projít to nejpodstatnější.

Křest knihy a Máriovy novinky

Samozřejmě nejdůležitější událostí je křest Máriovy knížky „Jak prodat více díky affiliate marketingu„. Kniha bude v prodeji 15. září a pro zájemce, kteří vložili svůj email a měli tak získat 20% slevu, měl Mário překvapení. Nepůjde o 20% slevu, ale o poloviční. Namísto 590,- korun zaplatíte 290,-. Slavnostní otevření šampaňského Moët nechal mistr delegování a automatizace na svém tchánovi a křest na své ženě Lucce. Křtil se první ukázkový výtisk, který mu přítomní na památku podepsali a Mário si tak původně plánovanou dražbu rozmyslel.

podpisy

Protože měl Mário nedávno 30. narozeniny, připomenul své předsevzetí být ve třiceti v důchodu. To se mu podařilo díky své firmě a jmenovitě díky Katce z podpory AffilBoxu, programátorovi Honzovi a Jakubovi, který má na starost mailing. Dalším následovníkům ale nedoporučuje důchod jako cíl. Při 15 minutách práce a 6-7 hodinách hraní World of Warcraft ho důchod brzy přestal bavit.

Jako nový cíl si dal vybudovat firmu stomilionové hodnoty. O přidané hodnotě jsme se hodně bavili a v téhle souvislosti Mário ještě prozradil chystané video, kde popisuje, jak získat kontakty na affiláky konkurence. Video se zatím chystá zveřejnit, ale kvůli jedné jeho neopatrnosti jsem ho dnes ráno viděl a musím říct, že jde o perfektní tip, který má výrazně víc využití.

Poslední důležitou novinkou je nové otevření infoproduktu Anglicky fantasticky. Otevře se 24. září. Pokud někdo, jako Mário, který vidí prakticky do všech infoproduktů na trhu, řekne, že to bude velká pecka, pak zřejmě bude. Loni do kurzu vstoupilo přes 900 lidí. Konverzní poměr zájemce, který vložil email do zákazníka je prý 10%. Na trhu běžná jsou spíš 2 procenta. Odměna prý vychází na 30,- na návštěníka. To je mnohem víc, než dostanete kdekoliv za klik. Za AffilNet prozradil Tomáš průměrných 70 haléřů.

rohlik

Novinky z AffilClubu

Také Affiliate síť AffiliateClub se pochlubila novinkami. Čistě pro návštěvníky affiliate čtvrtku prozradili nově chystanou kampaň Rohlik.cz, kterou s Tomášem Čuprem dohodli během rekordních 4 hodin.

Před pár dny také oslavili půl roku od spuštění nové verze AffiliateClubu. K tomuto jubileu prozradili řadu čísel. Všechny najdete v článku „Půl roku od spuštění nového AffiliateClubu v číslech„.

Nabídli infoproduktovou kampaň Sebevědomá žena, jejíž zástupci loni vyplatili partnerům 211 304,- Kč ze 190 objednávek tréninku. Podrobnosti opět na blogu. Od 15.9. přislíbili také další novou kampaň zaměřenou na cvičení pro ženy.

Čísla z prodeje VIP Affiláka

Za sebe jsem prozradil, že VIP členství se prodalo během pondělka 50 kousků a během úterka a středy už pouze pár. Celkem tedy zbývá ještě necelých 200 míst, o které se poperou ti, kteří nechávají nákup na neděli, kdy bude prodej ukončen.

Co vám ještě mohlo uniknout?

  • Připomenout jsme si mohli blížící se 6. Affiliate konferenci.
  • Můžete propagovat knihu pro nezaměstnané za provizi 65,- Kč.
  • Mohli byste stejně jako Mário uvažovat o tištěné knize namísto eBooků. Náklady na jedno vytisknutí a zaslání jsou díky eskladek.cz marginální.
  • AffilNet spustí v prosinci/lednu novou affiliate platformu vlastní výroby, se kterou rovnou půjdou na globální trh.

Další reporty z akce

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.