Náhledový obrázek článku 4. Affiliate konference: shrnutí a zdroje
2 min čtení 14.11.2013 v kategorii Affiliate marketing, Události z oboru, Ze života affiláka

4. Affiliate konference: shrnutí a zdroje

Máme za sebou už 4. ročník affiliate konference pořádané společností VIV NETworks, která zastupuje cj.com v ČR. Na programu byla řada zajímavých přednášek, z nichž nejlepší měl z mého pohledu asi Mário, Honza Kvasnička (i když řekl v každé větě několikrát „jakdyby“) a Honza Javornický. V mém pojetí jste si mohli vyslechnout přednášku na téma „Affilákem na plný úvazek“.

Nevím, jestli mi úplně přísluší hodnotit „konkurenční“ přednášky, když jsem se většinu konference utápěl v nervozitě při čekání na svůj výstup, nebo hodnotit sám sebe. To přenechám ostatním a na jejich pohled odtut odkážu.

Obecně byla konference velmi zajímavá, jedna přednáška byla dokonce v angličtině a to natolik srozumitelné, že jsem jí rozumněl i já, který se považuju za anglicky nerozumícího. Některé podněty se v přednáškách sice opakovaly z minula, ale jak ukázal Honza Kvasnička nebo Mário Roženský při dotazech na publikum, připomenutí nám jen prospěje. Snad nás tím donutí víc k akci a ne jen ke znalostem. Přišla i řada jiných lidí než na té předešlé plus samozřejmě takové to zdravé jádro. Od Workshopů se upustilo.

Zajímavé téma, které otevřelo novou panelovou diskuzi, je počet affiláků (případně aktivních affiláků) v ČR. Odhady lítaly poměrně daleko od sebe, proto by mě zajímal i váš názor.

V tomto článku bych chtěl sjednotit zdroje jako fotografie, reporty, recenze a jiné články o konferenci na jedno místo. Prozatím jsou k dispozici fotografie zaslané účastníky konference na můj mail michal@majgot.cz uskupené do jednoho alba na Facebooku.

Fotogalerie na Facebooku

Fotogalerie na webu konference

Tweety na Twitteru:

hashtag #affiliatekonference

Prezentace, podklady aj.:

Pavel Ungr: Nenechte se penalizovat

Mário Roženský: Motivace partnerů – vnitřní a vnější

A dále články:

Jan Kvasnička: přednáška na téma: Zvyšování konverzního poměru v praxi II.

Vojtěch Brázda: Poznámky ze 4. affiliate konference

Jakub Glanc: 4. affiliate konference

Radomír Panna: 4. affiliate konference

Michal Kurečka: #affiliatekonference je za námi aneb kolik je vlastně affiláků?

Ondřej Martinek: Byla 4. affiliate konference přínosná?

František Szabó: Jaká byla 4. affiliate konference?

// pokud jste napsali nebo našli článek o 4. affil konferenci a není v tomto seznamu, hoďte ho prosím do komentářů a já ho doplním.

 

No a ještě perlička na závěr. Slíbil jsem, že na konferenci zveřejním, kolik si vydělají nejlepší zahraniční affiláci. Zapomněl jsem na to a tak to tímto chci napravit. Jaké číslo tipujete? Chvilka napětí… No je to přibližně $100.000,-/denně.

I když se tuzemská konference povedla, v zahraničí to vypadá taky trošku jinak, posuďte sami na přiloženém videu. Máme obecně pořád, co dohánět 🙂

Stáhni si E-Book Affilák zdarma
(dřív jsem ho úspěšně prodával za 699 Kč)

E-Book Affilák

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném E-Booku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?
4 komentářů u “4. Affiliate konference: shrnutí a zdroje”