Náhledový obrázek článku 4. Affiliate čtvrtek: směřuje ke konferenci?
1 min čtení 13.1.2014 v kategorii Affiliate marketing, Události z oboru, Ze života affiláka

4. Affiliate čtvrtek: směřuje ke konferenci?

V pořadí 4. Affiliate čtvrtek se nesl ve znamení lepší organizace průběhu, podrobnějšího představení včetně plánů do nového roku, Vánočních zážitků a také návrhů na zlepšení.

Mário slíbil oficiální web akce, kde bude vždy datum konání, téma a newsletter. K jeho naplnění začal Mário sbírat maily účastníků rovnou na papír a ukázal tak, že sbírání mailů je prioritnější než mít hotový web.

Návrhy na zlepšení se ubíraly ve shodném duchu. Affiliate čtvrtek by měl mít předem dané téma, měl by zavést nějaké přednášky a podobně.

Na druhé straně jsem si povídal s Františkem Szabó o tom, že by rád na trhu viděl nezávislou affiliate konferenci pro všechny z oboru, která by nebyla pořádána jednou konkrétní sítí.

Když si vezmu tyhle dvě myšlenky a fakt, že už na téhle akci si affiláci neměli, kam sednout, a fakt, že samotné představování zabere půlku večera, nemohu se ubránit dojmu, že se oba nápady zkloubí do jedné jediné akce. Stane se affiliate čtvrtek konferencí? Co myslíte?

Reporty:

http://www.hardyn.cz/4-affiliate-ctvrtek-zajem-affilu-roste/

http://tdekan.cz/affiliate-ctvrtek-vol-4/

http://blog.ondrejmartinek.cz/sbirat-kontakty-se-vyplati-4-affiliate-ctvrtek/

http://samuel-hornek.cz/az-300-km-se-jezdi-na-akci-affiliate-ctvrtek-v-praze/

Stáhni si E-Book Affilák zdarma
(dřív jsem ho úspěšně prodával za 699 Kč)

E-Book Affilák

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném E-Booku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?
1 komentář u “4. Affiliate čtvrtek: směřuje ke konferenci?”