Affiliate marketing Události z oboru Ze života affiláka

3. Affiliate čtvrtek opět zvedá laťku

15.12.2013 < 1 min čtení

3. Affiliate čtvrtek opět zvedá laťku

Reading Time: < 1 minute

3. Affiliate čtvrtek ukázal, že se tahle Máriova tradice stále zlepšuje a těší větší účasti. Spolu s Tomášem Ponerem se Máriovi podařilo rozpovídat povětšinou introvertní affiláky, díky čemuž se kdokoliv mohl rychle rozhodnout, s kým si chce popovídat a co by mohl s kým vyřešit. Kromě představení nechyběly ani vyslovená očekávání.

Chválím výběr místa, který, pokud jsem to správně pochopil, zajistil Tomáš Dekan. V místnosti zarezervované pouze pro nás jsme se všichni výborně slyšeli na rozdíl od minulého affiliate čtvrtku.

Tématům dominovala móda a zdraví. Dobré znamení je, že se ukázali také lidé z příbuzných oborů, které affiliate zajímá, například jedno call centrum.

Na závěr dvě perličky: Spoluorganizátor Tomáš Dekan den před akcí potkal v noci naše kolegy z 5DM, kteří slavili Vánoční večírek a připojil se k nim. Opil se a skončil v nějakém hotelu, takže byl druhý den nepoužitelný. Na affiliate čtvrtek se ale nakonec dostal, i když se zpožděním.

Podle informací nejodolnějších affiláků se networkovalo do 4 hodin do rána.

Doufám, že na příštím čtvrtku se nás sejde opět o něco víc.

Minigalerie fotek z akce na Facebooku:

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.260402260778050.1073741827.125206184297659&type=1

Reporty:

http://www.hardyn.cz/affiliate-ctvrtky-pravidelna-setkani-osobnosti-ceskeho-affilu-v-praze/

http://blog.ondrejmartinek.cz/ctvrty-affiliate-ctvrtek-vzdy-po-stredecnich-sirenach/

Jeden komentář
  1. […] pořádat akci nazvanou Affiliate čtvrtek. O tom, jaký byl ten poslední si můžete přečíst u Maigiho, u Michala Hardyna, nebo u Ondry Martínka. Pokud vás zajímá affiliate marketing, provozujete […]

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.