5 komentářů u “2. Affiliate konference od cj.com”

 1. petr napsal:

  Posílal jsi mi link, že chceš přidat do rss4.biz? Rád přidám, nicméně se zeptám, o čem chceš přesně psát a v jaké intenzitě článků? Jsi do toho dostatečně zapálen? Pustíš nějaké know how? Mám na RSS4.biz nějaké mrtvé duše, možná i jejich blogy končí, příspěvek jednou za měsíc je málo. Jsou tvoje linky z komentářů follow?

  1. Maigi napsal:

   jo, posílal. O čem tenhle magazín je, je zjevné – o affiliate marketingu. Intenzita se dá odhadnout z předešlých článků. Na blog píšu vzácněji, ale v obou případech mám pravidlo. Když nebudu mít, co říct, budu mlčet. Tohle pravidlo sice nepřispívá kvantitě článků, ale kvalitě blogu/magazínu jako takového ano.
   Myslím si, že je to lepší přístup, než si říct – budu psát jeden článek denně, ať se děje, co se děje. Článek, který vznikl jen proto, aby byl nějaký článek, vyzní hrozně.

   Tady chci psát o affilu, protože to je téma, kterému se dlouhodobě věnuju a baví mě. Co se týká know how, pustím cokoliv, co mi přímo neuškodí, neodporuje smlouvám o mlčenlivosti a neporušuje nepsané gantlemanské dohody s velkými affiláky ohledně jejich soukromí a know how.

   Linky z komentářů ani nevím, jestli jsou follow. Nechal jsem to v základním nastavení. Nemám ale problém je dát jako follow, jen najít, kde se to nastavuje 🙂 Do této chvíle jsem to neřešil.

 2. Mirek napsal:

  Skoda ze ten den neco mam, jinak bych se ucastnil. Program je zajimavy.

 3. Darek napsal:

  O tomto jsem vůbec nevěděl, program je zajímavý tak z půlky, tak to ještě promyslím.

 4. Josef P. napsal:

  Tak jsem byl rozhodnut, že pojedu, nicméně od 27 jsem mimo a tak mi to nevyjde, škoda měl jsem pár věcí na pana Penkalu, protože zrovna affil od Neckermanna používám, dost by mě zajímala přednáška na téma banerová slepota a přednáška pana Hejnice no a na Frantu bych se samozřejmě kouknul 🙂 No mrzí mě to, ale bohužel to jinak nejde, tak snad další ročník.