Únor 2015: report pracovních a osobních aktivit

Když nepočítám svatbu, jsem jen krůček od splnění všech cílů na letošní rok už koncem března. Přesně v duchu rok za 12 týdnů. Tohle plánování mi vyhovuje a už teď přemýšlím nad tím, co si stanovím na druhý kvartál. Veškeré úkoly, které letos řeším, jsou o dost strategičtější s vizí na 10 let namísto do loňska obvyklé strategie v horizontu 2-5 let.

Affil projekt

V únoru se mi podařilo dát dohromady malý tým, peníze a kancelář k jednomu většímu affil projektu. Ten se týká oboru zdraví/hubnutí. I když generujeme leady zatím chvilku (11 leadů/den po 6. dnu existence webu), promyšlené to mám skutečně do hloubky.

Často odpovídám na otázku, podle čeho vybírat kampaň. Ve svých odpovědích zapomínám na jednu důležitou věc a to na informace, kterými disponujete. Propagujte tu kampaň, o které víte maximum a pořád vám dává její propagace smysl.

U inzerenta, kterého jsem si vybral, se znám s vedením firmy, se zakladatelem, s affiliate managerem, mluvil jsem s majiteli franschizových poboček, osobně jsem si byl vyzkoušet službu jako zákazník a obecně se snažím skutečně do hloubky znát okolnosti. Mimochodem sám bych službu jako zákazník doporučil klidně svým blízkým, to je taky hodně důležité.

Co se snažím říct, je, že většině affiláků je jedno, co propaguje. Často produkt nikdy na vlastní oči neviděli a obsah si prostě zkopírují odjinud. Takové weby jsou si pak s konkurencí hodně podobné. Jakmile ale přidáte osobní zkušenost, vlastní fotku, informaci, kterou ostatní při kopírování nezjistili, můžete propagovat mnohem efektivněji. To je, o co se tu snažím. I zákazník, který váš web čte, může snadno vycítit, jestli to psal marketér nebo někdo, kdo ví, o čem mluví a co propaguje.

Kancl

Jak už jsem se zmiňoval, od února pracuju z pronajaté kanceláře, kde jsem mnohem efektivnější než z kaváren, knihovny a z domova. Doporučuju to každému, jen to možná s nasazením trochu přeháním. Mám jen jeden víkend za 14 dní, kdy nevstávám v 6:30 a v průměru každý druhý den sedím v kanceláři dvanáct hodin. Do toho mám posledních 5 dní bolesti zubu, který mi včera hodinu a čtvrt trhali. To mi taky vzalo dost energie. Snad ji někde zase načerpám.

kancl

V kanclu jsem také natočil videorozhovor pro Máriovu Affiliate Academy, ke které jsem se rozhodl věnovat zákazníkům, kteří vstoupí přes můj odkaz, své VIP členství na rok a ebook Affilák zdarma jako bonus. Využijte té příležitosti, získat takový hodnotný balíček. Přemýšlím, že prodej členství opět zavřu.

Osobní

Těšil jsem se, až vám budu moci ukázat další fotky, tak máme obývák. Zbývají dořešit kobercové lišty, to udělám pravděpodobně tento víkend. Druhá fotka je focena v nedokončeném stavu ještě před obývací stěnou a záclonami.

obyvak1

obyvak2

8 komentářů
Napsat komentář