--> O mně – Affilák

O mně


Jmenuji se Michal Majgot a prakticky všude mi začali zkráceně říkat „Maigi“.

Jsem internetový podnikatel, který zhodnocuje své znalosti a zkušenosti z oblasti affiliate marketingu a přidružených oborů (reklamní kampaně, grafika a design, lehce programování, UX a konverzní poměr, kódování webů, prodejní strategie, cashflow atp.). Jsem dlouholetý affilák, ale mám zkušenosti i z opačné strany barikády - jako inzerent. Také jsem jako affiliate manager postupně řídil dvě, tou dobou z největších affiliate sítí u nás, které jsem pomáhal zakládat.

O affiliate marketingu jsem napsal první českou knihu s názvem "Affilák", kterou si můžete stáhnout zdarma v elektronické podobě zde. Existuje i v tištěné podobě, tu však už nenabízím, byl to omezený výtisk. V knize popisuji, jak v pozici affiláka vyrůst k velkým objemům.

Projekty, kde využívám těchto zkušeností, se různě mění. Obecně stejně jako každý hledám cestu, jak si nejlíp nadesignovat život. Jak se živit jen tím, co mě baví, jak pečovat o štěstí svoje i štěstí svých blízkých, jak tu něco smysluplného zanechat, jak zajistit, aby mě nevlastnil můj majetek a podobně.

V osobní rovině se snažím maximálně si zjednodušit život. Hodně mě zaujal minimalismus a tak si z něj beru inspiraci. Ne vždy se mi to daří. Učím se, jak se vázat méně na věci a víc na zážitky.

Na blogu se svěřuji s tím, jak mi to jde, jak bojuju a jak by moje zkušenosti mohly pomoct i v tom vašem boji o ideální životní nastavení a kus štěstí, ať už se věnujete affiliate marketingu, nebo něčemu jinému.

Média