Ze života affiláka

Malá rošáda

11.9.2017 < 1 min čtení

Malá rošáda

Reading Time: < 1 minute

Dělám si tak trochu podzimní úklid webů, hostingů, domén atd. Minule jsem tu avizoval, že mi nedává smysl psát affiliate magazín na 2 místa a proto přesunu články z affiláka na bankonauta do sekce affil a z affiláka se stane statická vizitka.

Nakonec jsem to ještě trochu zkomplikoval.

V rámci minimalismu jsem sem, na affiláka přesunul svůj dosavadní blogísek, který jsem psal na maigi.cz. Bude o jeden web méně a ten bordel se tím zpřehlední.

Ono se to totiž dost prolínalo. Na affiláka jsem v jednu dobu dával osobní a pracovní reporty, na blog zase věci týkající se affilu. Bylo to zbytečné a matoucí, můj pracovní život se zkrátka z 90% týká affiliate marketingu a tak své pracovně-osobní zkušenosti budu dávat na jedno místo namísto dvou. Doufám, že o to aktivněji. Maigi.cz už neexistuje, je přesměrovaný sem. To se týká i sociálních sítí. Profily chci mít pod jedním brandem a najdete tam zkrátka každodenní život affiláka se vším, co k tomu patří.

Největší problém mi dělá Twitter. Nelze na něm sloučit dva účty do jednoho. Pamatuji si, jak jsem se kdysi ptal na Webtrhu, jestli mám tweetovat odděleně nebo na jednom účtu. Diskutující mi poradili dva, protože někdo třeba nechce sledovat mě osobně, ale chce sledovat mou práci. To byla chyba, stejně jsem často psal na oba účty totéž. Nemám oddělený pracovní a osobní život + koníčky, protože affil je můj aktivní koníček a práce zároveň. Affilem se zabývám každý den, bez ohledu na to, co je za den, nebo kde se nacházím. Proto budu tweetovat jen na @affilakcz, blogovat na affilak.cz a fotomomentky vkládat na instagram @affilakcz. Druhý Twitter účet asi nechám svému osudu, dokud Twitter nevymyslí nějaké to sloučení.

 

Jeden komentář
  1. Zahradník

    Já píšu několik webů o zahradničení a několik o bydlení, tak chápu tu inventuru a následné zásahy. Na jednu stranu psát totéž na dvou webech je docela komplikace, na druhou mi moje trojice umožňuje psát na každém webu jiným stylem a možná i pro jiné čtenáře. Volím jiný slovník, jiný přístup a jiný rozsah textů. Ale snadné to není, to je jasné.

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.