2 min čtení 11.9.2017 v kategorii #CZAFFIL, #Minimalismus a lifehacking

Malá rošáda

Dělám si tak trochu podzimní úklid webů, hostingů, domén atd. Minule jsem tu avizoval, že mi nedává smysl psát affiliate magazín na 2 místa a proto přesunu články z affiláka na bankonauta do sekce affil a z affiláka se stane statická vizitka.

Nakonec jsem to ještě trochu zkomplikoval.

V rámci minimalismu jsem sem, na affiláka přesunul svůj dosavadní blogísek, který jsem psal na maigi.cz. Bude o jeden web méně a ten bordel se tím zpřehlední.

Ono se to totiž dost prolínalo. Na affiláka jsem v jednu dobu dával osobní a pracovní reporty, na blog zase věci týkající se affilu. Bylo to zbytečné a matoucí, můj pracovní život se zkrátka z 90% týká affiliate marketingu a tak své pracovně-osobní zkušenosti budu dávat na jedno místo namísto dvou. Doufám, že o to aktivněji. Maigi.cz už neexistuje, je přesměrovaný sem. To se týká i sociálních sítí. Profily chci mít pod jedním brandem a najdete tam zkrátka každodenní život affiláka se vším, co k tomu patří.

Největší problém mi dělá Twitter. Nelze na něm sloučit dva účty do jednoho. Pamatuji si, jak jsem se kdysi ptal na Webtrhu, jestli mám tweetovat odděleně nebo na jednom účtu. Diskutující mi poradili dva, protože někdo třeba nechce sledovat mě osobně, ale chce sledovat mou práci. To byla chyba, stejně jsem často psal na oba účty totéž. Nemám oddělený pracovní a osobní život + koníčky, protože affil je můj aktivní koníček a práce zároveň. Affilem se zabývám každý den, bez ohledu na to, co je za den, nebo kde se nacházím. Proto budu tweetovat jen na @affilakcz, blogovat na affilak.cz a fotomomentky vkládat na instagram @affilakcz. Druhý Twitter účet asi nechám svému osudu, dokud Twitter nevymyslí nějaké to sloučení.

 
Přihlaš se k odběru novinek a získej Ebook Affilák zdarma

Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném ebooku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?