--> Leden 2015: report pracovních a osobních aktivit – Affilák
Náhledový obrázek článku Leden 2015: report pracovních a osobních aktivit
3 min čtení 4.2.2015 v kategorii Reporty

Leden 2015: report pracovních a osobních aktivit

Letošní rok jsem si dal velice konkrétní předsevzetí. Pro připomenutí: Svatba, Dokončení chystané knížky Bloger, Spuštění affiliate programu na členství, 5 členů týdně a hotový affiliate projekt v první fázi. Se svatbou ani s knížkou jsem v lednu nepohnul. Co ostatní?

VIP Affilák

Začátkem ledna jsem znovu otevřel brány VIP členství. Spolu s otevřením v září celkový počet členství přesáhl stovku. Spokojený s tímhle projektem budu při 200 členech ročně ať už nových či opakovaných, případně 5 týdně s rezervou. Teď mám nějakých 110 s tím, že nepočítám ty, kteří objednali a zatím nezaplatili. Pokud bych to měl rozdělit na 50 kvartálně, tak bych první kvartál měl splnit bez problémů už v únoru.

Affiliate program

Affiliate program jsem plánoval někdy v polovině roku, ale už je hotový. Je otevřený pouze pro majitele VIP členství hned z několika důvodů. Jednak jsem ho chtěl nějak omezit, protože mi dává smysl provozovat pouze privátní program bez péče o 95% affiláků, kteří nikdy nevydělají ani korunu a jednak mi dává smysl umožnit propagaci těm, kteří sami členství vlastní, protože ví, o čem mluví.

Nechtěl jsem tam automaticky zaregistrovat všechny členy s tím, že bych jim pouze poslal hotové přístupové údaje. Chtěl jsem od nich aktivní krok, ať vím, kdo to skutečně chce propagovat. Výsledek je 10% členů zaregistrovaných, což je nějakých 11 a 3 aktivní. Výsledky jako obvykle v konverzním poměru dobré, v absolutním čísle malé, což jsem si ale způsobil sám tím omezením. S affil programem bych si chtěl dál hrát a zkoušet různé soutěže atp.

Affiliate firma

Můj tajný projekt je affiliate firma, o které jsem blíž psal v pondělním článku pro členy. První fází v předsevzetí jsem měl na mysli hotovou firmu s prvním zaměstnancem. První zaměstnanec je takový milník. Myslel jsem si, že to zvládnu “někdy letos”, ale nakonec to vypadá, že do měsíce bude tahle fáze za mnou a pojedeme už na plný výkon.

Osobní

Doma stále pracujeme na zabydlení se. Máme dokončenou první místnost - ložnici a druhá bude hotová tento týden hrubě, to znamená stěny, štuk, strop, malování, zásuvky, navrtané hmožděnky. To bude obývák. Veškerý nábytek už máme doma v krabicích. Bude tedy zbývat jen zaříznutí koberce, lišty, postavit stěnu a navrtat ji na zeď. Těším se na tu místnost jak na Vánoce.

loznice1 loznice2

Zahlédl jsem v knihkupectví knížku “Rok za 12 týdnů: zvládněte za 12 týdnů více, než jiní za 12 měsíců”. Knížku jsem si nekoupil, jen prolistoval a zapamatoval si její princip. Když se podívám na svůj leden, tak kromě svatby je reálné, že veškerá svá předsevzetí namísto 12 měsíců zvládnu za 12 týdnů. Nebylo to tím, že bych podle toho principu jednal, knížku jsem objevil až na konci ledna. Líbila se mi ale natolik, že do budoucna hodlám přemýšlet a plánovat nejvíc právě v horizontu 12 týdnů. Je to dost času na to, něco skutečně zvládnout a dost krátká doba na to, aby člověk hned začal něco dělat a rozplánoval si konkrétní dny.

2 komentářů u “Leden 2015: report pracovních a osobních aktivit”

 1. Kamil Staš napsal:

  Pokojík vypadá pěkně sladěně. Už jsem zvědav na další pokoje 🙂

 2. V. napsal:

  Plánováni na 12 týdnů mohu potvrdit. Navíc je to maximální doba, která se dá celkem dobře odhadnout. 🙂

O mně

Jmenuji se Michal Majgot a jsem internetový podnikatel, který zhodnocuje své znalosti a zkušenosti z oblasti affiliate marketingu a online marketingu obecně. Více o mně >>

Hledání

Nejnovější komentáře

 • PetrH90 u článku: Nový affiliate hráč na poli zájezdů

  "Díky za zajímavý tip! Pořád je to docela aktuální :)..."

 • Ivo Kucak u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Myslím že to crypto fórum nie je až také top - možno by miesto toho bolo l..."

 • M u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Kašlete na psa a pořiďte si dítě ;) Jinak super článek Maigi...."

 • Můj rok 2017 | Pavel Drábek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] http://affilak.cz/novorocni-bilancovani-2017-2018/ […]..."

 • Jaký byl rok 2017 a jaký bude rok 2018? - Františkův Blogísek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] Michal Majgot […]..."