1 min čtení 16.3.2016 v kategorii #CZAFFIL, Ostatní

Kapesní BI

Po smutné zprávě o ukončení appky Numerous hledám nejlepší alternativu na kapesní BI, neboli přehled o nejdůležitějších metrikách o vašem podnikání takzvaně do kapsy. Mám takový psychický nebo estetický blok, že nejsem schopný dlouhodobě používat aplikaci, která se mi vzhledově nelíbí.

Narazil jsem na zajímavý počin databox.com. Má ale celkem málo předdefinovaných služeb, které si lze naklikat (i když GA řeší leccos), je tedy nutné nějaké to programování.

Na webu https://developers.databox.com je k tomu připravené SDK, ale nepovedlo se mi to rozchodit. Dneska jsem na tom ztratil odpoledne a myslím, že úplně zbytečně.

Snažím se tam poslat data z API Smart Emailingu (počet emailů z konkrétního seznamu a pod to vypsat posledních 5 mailů). U SE je napojení hračka, protože mají příklady ke stažení.

Napadlo mně, že kdybyste mi to pomohli vyřešit, mohl bych to sem pak dát ke stažení komukoliv, kdo by si jen doplnil svůj token a SE přihlašovací údaje.

Pak už stačí si jen dobře segmentovat uživatele podle jejich chování ve funnelu a máte rázem přehled o nejdůležitějším marketingovém dění.
Zní to jako kravina, ale posílám super newslettery. Beru je jako jako takové zhodnocení či sebereflexi posledních dní. Měsíční zhodnocení už v článcích nepíšu, tak ventiluju i trochu osobní novinky takhle. Podle reakcí a čísel vidím, že se to líbí i vám.

Ahoj Michale.

Chtěl jsem poděkovat za Tvé newslettery. Ze všech možných věcí, které mi každý den přistanou do mailu a které automaticky mažu se těmi o Tebe vždycky pročtu. A vždycky si říkám, že bych mohl dát pozitivní feedback - tedy, tady je :).

Lukáš Dudek
ebook Affilák

Přihlaš se k odběru novinek a získej Ebook Affilák zdarma

Ebook jako bonus? Své zkušenosti s affiliate marketingem jsem se pokusil shrnout v jediném ebooku. Popisuji v něm, jak může začátečník vyrůst ve výdělcích dost na to, aby se affilem mohl živit. Jak se stát affilákem na plný úvazek?

1 komentář u “Kapesní BI”