--> Dnes startuje prodej VIP členství webu Affilák pro 250 členů – Affilák
Náhledový obrázek článku Dnes startuje prodej VIP členství webu Affilák pro 250 členů
4 min čtení 1.9.2014 v kategorii Novinky

Dnes startuje prodej VIP členství webu Affilák pro 250 členů

Dnes startuje prodej VIP affiláka. Pořídit členství si můžete klidně hned teď na adrese vip.affilak.cz.

Doufám, že vás kampaň moc neobtěžovala, snažím se být upřímný a mluvit přímou řečí bez reklamních keců. Takové ty marketingové věty teď zkrátím a rozeberu ty zajímavé. Co vás asi nejvíc zajímá:

Kolik to stojí?

Cena je v tuto chvíli nízká.

Jde o 180,- Kč/měsíčně bez DPH pri roční platbě.
To je 2.160,- Kč bez DPH / rok, neboli 2.613,60 Kč s DPH. To je jako jedna affiliate konference, ale tady budete dostávat obsah každý týden po celý rok.

Co zájemci o členství ze Slovenska?

Pokud chcete fakturu v měně Euro, napište mi na michal@majgot.cz a já vám ji vystavím. S DPH jde o přibližně 100 €, ale DPH na faktuře nebude kvůli daňové přenositelnosti, však to znáte.

Co za tyhle peníze dostanu?

1) Dostanete 52 článků o affiliate marketingu určeným pokročilým (nezačínajícím) affilákům. Každé pondělí jeden. Jak takové články budou zhruba vypadat, můžete vysledovat z předchozích, které jsem v rámci kampaně nabízel za email:

2) Odemknou se vám články, které jsou už v tuto chvíli přístupné pouze členům:

3) Dostanete garanci nezdražení po celou dobu, kdy budete prodlužovat své předplatné, takže třeba i doživotně. Každý, kdo si členství pořídí tento týden, ho bude mít při každém ročním prodloužení za výše uvedenou nízkou cenu, i když bych v průběhu let třeba zdražoval novým zájemcům.

4) V případě, že napíšu v období vašeho předplatného jakýkoliv obsah o affiliate marketingu, třeba novou knížku, nebo libovolnou jinou formu, budete to mít k dispozici zdarma, respektive v ceně členství.

Proč bych měl poslouchat zrovna nějakého Michala?

Protože to, co popisuji v článcích, sám dělám. Protože jako affilák znám problémy a příležitosti, které tahle práce obnáší. Protože mám za sebou řízení affiliate sítě AdBenefit a sítě Affiliate Club, kterou jsem spoluzakládal a rozjížděl. Spolupracoval jsem tak každý den se stovkami affiláků a zkoumal, co funguje. Protože jsem se při práci affiliate managera vždy zaměřoval na ty nejvýkonnější affiláky v zemi, s těmi trávil nejvíc času a získal mezi nimi přátele. Protože jsem si přičichl také k pozici inzerenta a mám stále aktivní affil program. Protože jsem o tom všem napsal knížku, ve které každý může posoudit, co o tom vím.

Jak to proběhne?

Takže dnes začíná týden trvající prodejní období, kdy je možné si pořídit VIP členství tohoto webu na 1 rok dopředu. Prodej začíná teď (pondělí, 6:00) a končí koncem týdne (neděle, půlnoc) nebo vyprodáním. Množství prodaných ročních členství je omezeno na 250 členů. Pro zajímavost, v newsletteru mám přes 650 odběratelů, z nichž přes 300 otevírá mé maily. Proto asi není vhodné s pořízením váhat.

A proč vlastně?

Protože získáte informace a know how, které budete jinde jen těžko hledat. Získáte informační náskok po celý rok ve specifickém affiliate oboru a to v češtině a o českém trhu. I malé popostrčení díky správnému tipu může v online podnikání znamenat významný nárůst příjmů. Je těžké si představit, že byste v průběhu roku v těch dvaapadesáti článcích nenašli ani jeden, který by investici neznásobil.

Zbývá už jen kliknout: http://vip.affilak.cz/

6 komentářů u “Dnes startuje prodej VIP členství webu Affilák pro 250 členů”

 1. info@adwebia.cz napsal:

  Jupí 🙂

 2. Gratuluji ke spuštění, objednávku už tam máš od rána – škoda, že se v bočním panelu neodpočítává, kolik jich bylo zakoupeno:) mohl by to být solidní prodejní argument, protože by každý viděl, že jich zbývá jen pár…

  1. David Eiselt napsal:

   To už bychom se dostali ke kiršáckému přístupu. Kvalitní produkt nepotřebuje lidi oblbnout, aby jej zakoupili! 😉

   1. V tom případě nebylo potřeba se inspirovat od infoprodukťáků v omezeném množství přístupů 🙂 Původně jsem to zamýšlel jen jako vrtoch pro sebe – zajímalo mě, kolikátý jsem ráno objednal (tedy jaký byl zájem hned od začátku).

    1. Maigi napsal:

     Byl jsi desátý. První 3 nedočkavci objednali v prvních 3 minutách.

     1. info@informacezde.eu napsal:

      A kolik je prozatím prodaných členství?

O mně

Jmenuji se Michal Majgot a jsem internetový podnikatel, který zhodnocuje své znalosti a zkušenosti z oblasti affiliate marketingu a online marketingu obecně. Více o mně >>

Hledání

Nejnovější komentáře

 • PetrH90 u článku: Nový affiliate hráč na poli zájezdů

  "Díky za zajímavý tip! Pořád je to docela aktuální :)..."

 • Ivo Kucak u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Myslím že to crypto fórum nie je až také top - možno by miesto toho bolo l..."

 • M u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Kašlete na psa a pořiďte si dítě ;) Jinak super článek Maigi...."

 • Můj rok 2017 | Pavel Drábek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] http://affilak.cz/novorocni-bilancovani-2017-2018/ […]..."

 • Jaký byl rok 2017 a jaký bude rok 2018? - Františkův Blogísek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] Michal Majgot […]..."