--> Crypto Affiliate Conference – Affilák
Náhledový obrázek článku Crypto Affiliate Conference
2 min čtení 4.11.2017 v kategorii #CZAFFIL, #FINTECH

Crypto Affiliate Conference

Před pár dny jsem se zúčastnil konference o affilu v oblasti kryptoměn. Konference to byla globální, konala se v Praze, ale namísto angličtiny nebo češtiny jste se tam mohli dorozumět nejčastěji rusky 🙂

Přiznám se, že jsem nevydržel do konce, protože přednášky (kromě té od ČNB) se vesměs nesly v duchu vizitky - kdo jsme, co děláme, co vám nabízíme. Nikdo se moc nedržel tématu přednášky, jen využil prostor pro sebeprezentaci, jak už to tak často na konferencích bývá. Proto jsem si řekl, že proklikat si na webu loga sponzorů můžu efektivněji z domova. Tím ale nechci říct, že to pro mě bylo zklamání. Mezi těmi logy totiž najdete dost zajímavé projekty. Uvedu pár z nich:

cointraffic.io - affiliate síť výhradně crypto - kampaní, kde schvalují pouze weby s příbuznou tématikou, provize počítají v Eurech, ale vyplácí v Bitcoinech.

runcpa.com - další crypto affiliate síť nabízející kampaně na kryptoměnové směnárny, burzy, ICOs, platformy na cloud těžbu, appky a VPNky.  Mají i kampaně s doživotním revshare modelem, takže si můžete budovat kmen. Taky vyplácí provize v Bitcoinech.

adpump.io  - pokud jsem to dobře pochopil, tak je to zatím nespuštěná affiliate síť založená na blockchainu, kde jsou jednotlivé kampaně postavené na smart contractech, díky kterým jsou inzerenti i affiláci chráněni před nekalým jednáním druhé strany. Na své spuštění mají i vlastní ICO.

Broker IQ Option se pochlubil, že díky spolupráci s OTN (Open Trading Network) nově nabízí obchodování s kryptoměnami a zmínil řadu dobrých argumentů, proč je mnohem bezpečnější je obchodovat na "dospělé", plnohodnotné burze oproti méně kontrolovaným čistě kryptoměnovým burzám.

Poslední taková perlička na závěr - na tričkách několika účastníků jsem viděl adresu cryptos.im. Nabízí SIM kartu, díky které můžete serfovat a volat po celém světe sice draze, ale anonymně.

3 komentářů u “Crypto Affiliate Conference”

 1. Ivo napsal:

  Fúha, celkom zaujímavé projekty niektoré a do pár rokov možno aj spravia veľkú dieru do sveta a pár ľudí vdaka tomu aj veľmi slušne môže zarobiť. Som veľmi zvedavý ako sa to bude dalej vyvíjať s crypto menami.

 2. David napsal:

  Taky jsem tam byl a během chvíle sem odešel, ale hostestky byly dobrý 😀

  1. Pavel napsal:

   Ahoj, a proc jsi odesel, co se ti nezdalo?

O mně

Jmenuji se Michal Majgot a jsem internetový podnikatel, který zhodnocuje své znalosti a zkušenosti z oblasti affiliate marketingu a online marketingu obecně. Více o mně >>

Hledání

Nejnovější komentáře

 • PetrH90 u článku: Nový affiliate hráč na poli zájezdů

  "Díky za zajímavý tip! Pořád je to docela aktuální :)..."

 • Ivo Kucak u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Myslím že to crypto fórum nie je až také top - možno by miesto toho bolo l..."

 • M u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Kašlete na psa a pořiďte si dítě ;) Jinak super článek Maigi...."

 • Můj rok 2017 | Pavel Drábek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] http://affilak.cz/novorocni-bilancovani-2017-2018/ […]..."

 • Jaký byl rok 2017 a jaký bude rok 2018? - Františkův Blogísek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] Michal Majgot […]..."