Affiliate marketing Události z oboru Ze života affiláka

6. Affiliate čtvrtek: nikdo z elity nechyběl

7.3.2014 < 1 min čtení

6. Affiliate čtvrtek: nikdo z elity nechyběl

Reading Time: < 1 minute

V pořadí již 6. affiliate čtvrtek pro mě měl nostalgický nádech. Konal se tentokrát v restauraci uprostřed parku na Klamovce, kam jsem chodíval jako capart do školky, která s parkem sousedí. Cestičky k restauraci mi tedy přišly povědomé a vybavily se mi vzpomínky, o kterých jsem ani netušil, že je mám.

Salonek byl příjemný, i když na stále se zvyšující počty affiláků opět nestačil. 6. affiliate čtvrtek byl významný také jednou zajímavostí. Sešla se tu skutečná elita českého affiliate marketingu. Dorazili i ti nejostřílenější profesionálové ze všech koutů republiky i Slovenska, i když se nenápadně schovávali vzadu. Sečíst výdělky účastníků by bylo hodně zajímavé. Osobně to cítím jako znak sílícího brandu a renomé Affiliate čtvrtku.

Na úvod měl přednášku Ivan Doubek s trochu idealistickou myšlenkou napomáhání si k affilu v zahraničí, nebo zahraničnímu affilu u nás přes velvyslanectví, které si tím připíše body za dojednávání mezinárodního obchodu.

 http://www.novamyslenka.cz/mezinarodni-obchod-podpora-velvyslanectvi/

Byl prostor pro krátký Pitch jako minule, pár lidí se představilo a na popud Mária sdělili, koho hledají.

O co menší byl prostor pro řečnictví, o to větší byl networking. Mám pár slibných kontaktů z řad inzerentů, několik nově získaných affiláků a dost informací od stabilních předních hráčů. Takhle by měla dopadnout každá affiliate akce!

Po této akci jsem se rozhodl, že si v rámci možností na příští Affiliate čtvrtek zajistím bližší ubytování, abych nemusel utíkat před půlnocí jako Popelka. Bude to stát za to. Přijdete na další sraz?

Další reporty:

http://www.hardyn.cz/6-affiliate-ctvrtek-roste-pocet-aktivnich-affiliate-siti/

http://blog.vbrazda.cz/affiliate-ctvrtek-3-2014/

http://blog.rostecky.cz/affiliate-ctvrtek-predcil-ma-ocekavani-p1209/

http://blog.ondrejmartinek.cz/rosteme-a-rosteme-affiliate-ctvrtek-no-6/

http://samuel-hornek.cz/skloubi-se-dva-svety-affiliate-marketingu/

2 komentářů
  1. Jiří Rostecký

    Byla to skvělá akce! Menší reportík jsem sepsal i já: http://blog.rostecky.cz/affiliate-ctvrtek-predcil-ma-ocekavani-p1209/

  2. […] Hardyn Michal Majhot Vojtěch Brázda Jiří Rostecký Ondřej Martínek Samuel […]

Komentovat

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.