--> 5. Affiliate čtvrtek má první přednášky – Affilák
Náhledový obrázek článku 5. Affiliate čtvrtek má první přednášky
2 min čtení 8.2.2014 v kategorii Eventy

5. Affiliate čtvrtek má první přednášky

Kdo si nechal poslední affiliate čtvrtek ujít, musí teď trpce litovat. Za sebe musím říct, že se jednalo rozhodně o nejlepší affil čtvrtek vůbec. Mé nadšení zdaleka nemá příčinu ve dvojnásobném počtu affiláků, managerů a inzerentů. Myslím, že akce uzrála dost na to, aby byla třeba i placená.

Témata, která se s největší pravděpodobností budou probírat, byla dopředu známá. Mário udělal na webu anketu, takže návrhy už byly na stole, jen si ty výsledky stejně raději ověřil hlasováním přímo na místě. Vyhrály to na plné čáře affiliate začátky. Probíraly se první kroky a především prvotní zamyšlení nad oborem propagovaného produktu, a osobním smyslem a motivací. Návodná otázka proč? se táhla celým úvodem a nastínila začátečníkům důležitost osobní invence a zápalu. Zvládli byste na svém projektu makat rok zadarmo?

Mário také připomněl, že v dnešní době máme zdarma k dispozici veškeré nástroje, které ke startu potřebujeme. V jeho začátcích musel leccos platit, ale i takový start je výhodou, když si uvědomíme, že nástroje, které běžně používáme, ještě před pár lety zabíraly celé místnosti a stály miliony.

Zdvojnásobte čas, který věnujete sebevzdělávání a ztrojnásobíte tím své příjmy.

Diskuze plynule přešla k růstu v affiliate oboru a k myšlence/výzvě zdesetinásobení příjmu do roka. K tématu přispěl i Máriův ex-společník z jejich slevového serveru, který za ty roky viděl byznysovou proměnu. Pobavili jsme se na téma společníků ve firmě, delegování a první zaměstnanci, mentorství, právo, motivace růstu i bez potřeby financí, nadhledu při vzdání se kontroly nad detailem (micromanagement) a vzdělávání.

Na co se zaměříte, tam se objeví výsledky.

V závěru přednášek a brainstormingu bylo umožněno komukoliv osobní selfpromo, případně prostor pro poptávku po čemkoliv, co kdo zrovna sháněl, takže pokud jste z oboru, neměl by vám další affiliate čtvrtek utéct. Místo a čas najdete na nově vzniklém webu http://affiliatectvrtek.cz/.

tomas

PS: Ještě pár affiliate čtvrtků na tomto místě a bude mít komunita o dva affiláky víc (z řad barmanů / číšníků). Očividně jsme je zaujali.

Reporty

http://www.hardyn.cz/5-affiliate-ctvrtek-rekordni-ucast-vylepsena-struktura-eventu/

 

1 komentář u “5. Affiliate čtvrtek má první přednášky”

O mně

Jmenuji se Michal Majgot a jsem internetový podnikatel, který zhodnocuje své znalosti a zkušenosti z oblasti affiliate marketingu a online marketingu obecně. Více o mně >>

Hledání

Nejnovější komentáře

 • PetrH90 u článku: Nový affiliate hráč na poli zájezdů

  "Díky za zajímavý tip! Pořád je to docela aktuální :)..."

 • Ivo Kucak u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Myslím že to crypto fórum nie je až také top - možno by miesto toho bolo l..."

 • M u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "Kašlete na psa a pořiďte si dítě ;) Jinak super článek Maigi...."

 • Můj rok 2017 | Pavel Drábek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] http://affilak.cz/novorocni-bilancovani-2017-2018/ […]..."

 • Jaký byl rok 2017 a jaký bude rok 2018? - Františkův Blogísek u článku: Novoroční bilancování 2017/2018

  "[…] Michal Majgot […]..."